Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Luxusný riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 107 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, čierna/modrá, 70 ml
(1)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, svetlosivý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Aubergine 229
375 ml, porcelánový, tmavofialový
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 100 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, ružový
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Skagen
Sivý, porcelánový
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, tyrkysovomodrá, 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Hrnček Inka
Porcelánový, svetloružový
Na sklade
Posledný kúsok
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Čajová súprava Louka
Porcelánová, biela/fialová, objem hrnčekov 280 ml, objem kanvice 400 ml
(2)
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Matcha súprava
Sklenená
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvica na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, čierna
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Brisa
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 70 ml
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jatoba
450 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Tácky v súprave Uncinetto
6 ks, papierové, ø 11 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Tácky v súprave Chocolate
6 ks, papierové, ø 11 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 330 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Yellow 012
475 ml, porcelánový, žltý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Formy na ľad Easy-fill
2 ks, plastové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,89 €
s kódom
19,86 € bez kódu
9,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
9,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Pearl
Keramická, s tanierikom, biela, 250 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 360 ml, sklenené, dvojstenné
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Finley Fox
Kamenná, s tanierikom, oranžová, 210 ml
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 365 ml, na sekt
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 360 ml
(26)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Yellow 012
375 ml, porcelánový, žltý
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 350 ml, sklenené, na latte
(13)
Na sklade
15,45 €
s kódom
19,31 € bez kódu
9,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, zelená, 210 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, červená, 210 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Skagen
2 ks, porcelánové, biele, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Hrnček Taormina
410 ml, keramický, biely
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
11
12
13
...
24
Načítať viac