Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Luxusný riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/čierny
(16)
Na sklade
9,97 €
s kódom
12,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 210 ml
(43)
Na sklade
9,94 €
s kódom
12,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Šálky v súprave Tone
4 ks, keramické, na espresso, béžové, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Mia
2 ks, 320 ml, sklenené, na latte
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Lyonnais
200 ml
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Ditsy
375 ml, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Belle-Ile
290 ml, na víno
(13)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
290 ml
(46)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
200 ml, na víno
(132)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, ružové, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysovomodrý
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, žlté, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na espresso, biela, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, krémovobiely
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Tácky v súprave
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
350 ml
(273)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Bacco
160 ml, na víno
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka
Sivá, 300 ml
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Latina
220 ml, kameninový, tmavofialový
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Hrnček Happy Time
770 ml, keramický, červený
(76)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Nini
Keramická, na espresso, svetlozelená/svetloružová, 110 ml
Na sklade
Posledné kúsky
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Pearl
370 ml, keramický, biely
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,20 €
s kódom
11,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Aquarel
300 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Pohár Cristallo
300 ml, na whisky
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
150 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Essential
300 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Ombre
Keramická, na cappuccino, biela/čierna, 300 ml
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetlosivá, 90 ml
(21)
Na sklade
8,90 €
s kódom
11,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
300 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, zelená, 210 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, červená, 210 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
23
Načítať viac