Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Luxusný riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, porcelánové, na espresso/s tanierikom, biele, 90 ml
(13)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Verona
1,5 l, so sitkom, sklenená, biela
(106)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Nádoba na ľad Corvina
Doručenie od 26. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručenie od 19. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kitchen Craft
Chemex s filtrom La Cafetiere
Sklenený
(15)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Šálky v súprave
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, tmavomodré, 210 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Džbán Hammershøi
Porcelánový, biely, 500 ml
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Leopold Vienna
Šálky v súprave Franca
4 ks, keramické, na espresso, biele, 180 ml
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Nettie
Keramický, krémovobiely, 1,3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave
18 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
28,89 €
s kódom
36,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, v matne striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Kanvica na čaj Pacifica
500 ml, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
350 ml, so sitkom, z liatiny, čiern-obiela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Džbán Poterie
Kameninový, hnedý, 1,58 l
Na sklade
Posledné kúsky
28,56 €
s kódom
35,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Odette
1,3 l, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Kanvica na čaj
900 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, sklenený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, ratanové, hnedé, ø 10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Tácky v súprave Charm
4 ks, kovové, v zlatej farbe, 9,5x9,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 547 ml, na whisky
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
5,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Hrnčeky v súprave Yuka
2 ks, terakota, modré
Na sklade
Posledné kúsky
27,99 €
s kódom
34,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
5,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
8,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
17,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
4 ks, 370 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
5,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
23
Načítať viac