Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Luxusný riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 108 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,71 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Tulip
1 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Kanvica na čaj Flower Garden
1,5 l, porcelánová, biela
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
noo.ma
Tácky v súprave Plama
4 ks, kovové, v striebornej farbe, 10x10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
7,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade Magnesium+
3 ks, plastové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, v matne zlatej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 330 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Šálky v súprave Eyes
4 ks, keramické, na espresso/s tanierikom, 90 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, so stojanom, silikónové, čierne, ø 10 cm
(47)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Moka kanvička Trevi
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,65 €
s kódom
29,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, svetlosivé, ø 10 cm
(18)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
4,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Džbán Lorson
Keramický, svetlosivý, 1 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press Moshi
Objem 600 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 320 ml
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Čajová súprava
Sklenená
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Čajová súprava Artisan
Kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 570 ml, na koktail
(4)
Na sklade
23,48 €
s kódom
29,35 € bez kódu
7,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvica na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Šálky v súprave Odette
2 ks, z kostného porcelánu, na espresso, biele, 190 ml
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gentlemen's Hardware
Poháre v súprave
5 ks, 44 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Keramická, s tanierikom, modrá/tyrkysovomodrá, 200 ml
(5)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Otvárač Bowerbird
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
4,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
22,73 €
s kódom
28,41 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Kitchen Craft
Chladiaca nádoba Bar Craft
Plastová
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, jantárová
Doručenie od 23. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, sivobéžové, 360 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Džbán Winslet
Sklenený, 1,8 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Frankie
Keramická, s tanierikom/na latte, čiern-obiela, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Na sklade
22,47 €
s kódom
28,09 € bez kódu
5,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Pride
375 ml, porcelánový
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
22,42 €
s kódom
28,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Šálka Theo
Kameninová, na cappuccino, čierna, 200 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
22,40 €
s kódom
28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Svetlozelená/v prírodnej farbe, keramická
(13)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Biela, porcelánová
(4)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelánový, biely
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
1
...
7
8
9
...
24
Načítať viac