Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 380 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Meridian
Servírovací, ø 28 cm, kameninový, zelený/sivý
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na polievku/na šalát, z nového kostného porcelánu, biela, 500 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvička na mlieko Cyril
180 ml, porcelánová, zelená/slonovinová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Dezertný, ø 21,5 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na šalát, z nového kostného porcelánu, biela, 250 ml, ø 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na maslo Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 14,5x20 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Aquarel
Hlboký , ø 22 cm, kameninový, béžový
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne zlatej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, dezertné, ø 21,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Servírovací, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Artisan
70 ml, kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Ø 27 cm, kameninový, čierny/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tácka Meridian
10x29 cm, kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Príbor Sierra
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Cukornička Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, objem 205 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Servírovací, porcelánový, zelený/slonovinový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Jedálenská súprava Puro
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Ora Gloss
Hlboký , ø 22 cm, z nového kostného porcelánu, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Cyril
22,5x32,5 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Cyril
22,5x32,5 cm, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Lunar
Na polievku/na šalát, kameninová, čierna/béžová, 390 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tácka Meridian
10x29 cm, kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Hlboký , ø 22,5 cm, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvička na mlieko Cyril
180 ml, porcelánová, vínovočervená/slonovinová
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Aquarel
Ø 28 cm, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Cyril
Na polievku/na šalát, porcelánová, vínovočervená/slonovinová, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Cyril
Na polievku/na šalát, porcelánová, zelená/slonovinová, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Aquarel
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, béžový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Rural
Drevený, hnedý, ø 22 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Rural
13x30 cm, drevená
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Aquarel
Na polievku, kameninová, béžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Artisan
Servírovací, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Odette
20,5x31,5 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Jedálenská súprava Meridian
Pre 4 osoby, 16 ks, kameninová, zelená/sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Meridian
Servírovací, kameninový, béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Misa Lunar
Na šalát, kameninová, čierna/béžová, ø 32 cm, objem 3,2 l
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Dezertný, ø 21,5 cm, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
1
...
5
6
7
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie