Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 377 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Misa Face to Grey
Na šalát, keramická, biela
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, kameninový, biely/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský desiatový box Brick
2 ks, s fliaš, plastové, žlté, 390 ml
(139)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Fae
30,5x35 cm
(1)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Tori
13x33 cm, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Tanier
Servírovací, ø 20 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, hnedá, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Magical Unicorn
Plastová/tritanová, modrá, 500 ml
(90)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Inka
Na šalát, porcelánová, svetloružová, ø 7,5 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detská fľaša Dinosaur
Tritanová, zelená, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, ø 25 cm, kameninové
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Tanier
Hlboký , ø 28 cm, porcelánový, biely
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Detský hrnček Forrest
Kameninový, biely/ružový
(17)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Cyril
Porcelánový, vínovočervený/slonovinový, ø 32,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Príbor Grand Cru
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Vintage Mushroom
Smaltovaný, krémovobiely
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Príbor Ellipse
Pre 1 osobu, 3 ks, antikoro/plastový, modrý/v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tácky v súprave Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, čierna, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Taniere v súprave Lily
2 ks, dezertné, ø 16 cm, sklenené, svetlomodré
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Minecraft
Plastový, oranžový
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, svetloružové, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Servírovací, ø 39 cm, kameninový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detské tréningové paličky Bunny
Drevené, ružové/v prírodnej farbe
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Marvel
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Harry Potter
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detské tréningové paličky Panda
Drevené, čierno-biele/v prírodnej farbe
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Kameninová, tmavohnedá, 870 ml
Na sklade
Posledný kúsok
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Kylie
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, biely
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémovobiela, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,96 €
s kódom
4,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Dezertné vidličky v súprave Classic
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Cyril
Na polievku/na šalát, porcelánová, vínovočervená/slonovinová, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Yuka
Na dip, terakotová, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,59 €
s kódom
46,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Harry Potter
Plastový, tmavomodrý
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, 130 ml
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský desiatový box Iconic
2 ks, s fliaš, plastové, modré, 390 ml
(41)
Na sklade
14,10 €
s kódom
17,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Aquarel
Na polievku, kameninová, béžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
7,36 €
s kódom
9,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, zelená/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
17
18
19
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie