Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
788 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Chlebník
Plastový, béžový, 23x40 cm
(2)
Na sklade
19,19 €
s kódom
23,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(3)
Na sklade
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Vákuová dóza
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetločervený
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, šalviový zelený
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
2,5 l, keramická
(6)
Na sklade
19,99 €
s kódom
24,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
1 l, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Retro
Ø 25 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,16 €
s kódom
25,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Termoska Termo
3,9 l, na jedlo, krémovobiela
(31)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Dvojposchodový košík na ovocie
27,5x34 cm, kovový, sivý
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave English Meadow
3 ks, na sušienky, kovové
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Podnos
20x35 cm, servírovací, drevený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na pečivo Scala
Čierny, ø 28,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
Na zemiaky, kovová, biela
(905)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
2,9 l, na potraviny, plastová, biela
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Queen
25x35 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, zelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
20 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(46)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, žlté, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, drevený
(9)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
400 ml, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 550 ml, na potraviny, plastové, sivé
(12)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
2,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
450 ml, plastový, tmavomodrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Fľaša Pullo
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňová
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Fľaša Pullo
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
1,5 l, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Cestovný hrnček
340 ml, sklenený, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
21,70 €
s kódom
27,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Dózy v súprave
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, biele
(6)
Na sklade
21,77 €
s kódom
27,21 € bez kódu
9,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy