Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Modrá
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, biela
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, v dekore duba, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská stolička Dilcia
V prírodnej farbe, výška 31 cm, nosnosť 15 kg
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenské kreslo Lunio
Otočné, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne biela, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, čierna, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, modré
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Yuri
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
177 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Perth
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 54-54 cm
Na sklade
Posledný kúsok
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Brisbane
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, svetlosivá, nosnosť 110 kg
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, stohovateľné, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
193,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Perth
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 51-51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Alonso
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Stolička Oly
Žltá, výška 42,5 cm, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledné kúsky
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kancelárska stolička Evon
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 120 kg
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Stolička Doon
Oceľová, žltá, výška 45 cm, nosnosť 120 kg
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Stolička Oly
Béžová, výška 42,5 cm, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledné kúsky
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavozelené
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, sivé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Timons
Čalúnená, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Eddie
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Daia
4 ks, čalúnené, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
157,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Yvette
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavozelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
1
...
10
11
12
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou