Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Melilla
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, matné, biele
Na sklade
Posledný kúsok
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, oranžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Rowley
2 ks, čalúnené, matné, svetlosivé
Na sklade
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, hnedá/béžová, výška sedadla 77 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
243,20 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Perth
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, taupe, nosnosť 110 kg, výška sedadla 54-54 cm
Na sklade
Posledný kúsok
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, oranžové, výška sedadla 67 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Tamara
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Jedálenské stoličky v súprave
2 ks, stohovateľné, kovové, pololesklé, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
118 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tomasucci
Barová stolička Dodo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, oranžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, čierne/taupe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stolička Smile
Stohovateľná, z jaseňového dreva, zelená/fialová, výška 46,5 cm, nosnosť 120 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
212 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, tyrkysovomodré, výška sedadla 76,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164 €
s kódom
205 € bez kódu
102,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, červené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Halden
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
65,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, béžové
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rowico
Kancelárska stolička Alison
Čalúnená, otočná, sivá, nosnosť 110 kg
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, béžová
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, v svetlo prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, červená/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Lausanne
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dreva, čierna, výška sedadla 76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 73,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, béžová
(32)
Na sklade
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
9
10
11
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou