Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 247 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Zone
Barová stolička A-Stool
Kovová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, biela/v prírodnej farbe
(22)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Nadi
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stolička Silo
Čalúnená, tmavosivá, výška 45 cm, nosnosť 110 kg
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, matná, v tmavo prírodnej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, zamatová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, v svetlo prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
140,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, čierna
(20)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, červené/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(34)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Kancelárska stolička Rush
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, zelená, nosnosť 100 kg, výška sedadla 74-52 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Konna
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 66 cm
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tomasucci
Jedálenská stolička Varm
Čalúnená, čierna/hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stolička Always
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška 42 cm, nosnosť 120 kg
(2)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, modré/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whistler
Čalúnená, biela/sivá, výška sedadla 68 cm
(16)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, oranžová
(1)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Faffy
2 ks, čalúnené, zamatové, modré
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, tmavosivá
(2)
Na sklade
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, v mentolovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
95,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, béžová
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kokoon
Barová stolička Anau
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 64 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
232,80 €
s kódom
291 € bez kódu
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, svetlomodrá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Stolička Badia
V prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
(35)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička Kumba
Sivá, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
(46)
Na sklade
23,57 €
s kódom
29,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
300,80 €
s kódom
376 € bez kódu
94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou