Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 247 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 73,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Stolička Japan
Z masívu paulownie, v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 110 kg
(14)
Na sklade
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Gunn
S podrúčkami, z borovicového dreva, čierna
(3)
Na sklade
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Stolička Club
Z kaučukového dreva, biela, výška 44 cm, nosnosť 120 kg
(16)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
243,20 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Nolan
S podrúčkami, čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, svetloružové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Haston
Čalúnená, otočná, žltá, nosnosť 130 kg
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Stolička Pelican
Stohovateľná, kovová, krémovobiela, výška 48 cm, nosnosť 110 kg
(1)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, hnedé, výška sedadla 63 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Modrá
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dreva, čierna, výška sedadla 76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Comiso
Stohovateľná, plastová, béžová, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, sivá
(12)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Melqui
Čalúnená, matná, hnedá/krémovobiela
(3)
Na sklade
454,40 €
s kódom
568 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Perth
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, taupe, nosnosť 110 kg, výška sedadla 54-54 cm
Na sklade
Posledný kúsok
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Alma
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(2)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, v dekore duba, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, hnedá/béžová, výška sedadla 77 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, v petrolejovej farbe, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
66,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, biela
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, tyrkysovomodré, výška sedadla 76,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164 €
s kódom
205 € bez kódu
102,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Na sklade
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Halden
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
65,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
212 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
106 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, oranžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou