Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 247 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dreva, čierna, výška sedadla 76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 73,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stolička A-Stool
Kovová, biela, výška 27,5 cm, nosnosť 110 kg
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, béžová
(32)
Na sklade
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Modrá
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 53,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
90,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, v petrolejovej farbe, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, biela
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, v dekore duba, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská stolička Dilcia
V prírodnej farbe, výška 31 cm, nosnosť 15 kg
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
66,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenské kreslo Lunio
Otočné, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne biela, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, čierna, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne čierna, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, modré
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rojaplast
Stolička Tirolo
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, výška 21 cm, nosnosť 100 kg
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Yuri
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
177 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Olimpia
Čalúnená, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Kancelárska stolička Perth
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 54-54 cm
Na sklade
Posledný kúsok
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Stolička Sheepskin
Čalúnená, biela, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou