Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 242 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Ontario
Čalúnená, z textílie buklé, biela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, zamatová, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
847,20 €
s kódom
1 059 € bez kódu
529,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Gaia
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
292 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Stolička Join-In
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 150 kg
Na sklade
Posledný kúsok
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Barová stolička Nora
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Emma
Zamatová, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolička Cherish
Stohovateľná, plastová, svetloružová, výška 47 cm, nosnosť 150 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, svetlosivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, béžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Stolička Rose
Hnedá, výška 40 cm, nosnosť 120 kg
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
Na sklade
Posledné kúsky
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
169,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
477 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Hype
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna, nosnosť 120 kg, výška sedadla 42-54 cm
Na sklade
Posledné kúsky
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barové stoličky v súprave Jolien
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Glamorous
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, khaki/hnedá
Doručenie od 16. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolička Savor
Plastová, svetločervená, výška 46 cm, nosnosť 130 kg
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Enit
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Godia
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Stolička Vander
Z dubového dreva, čierna, výška 46 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, matná, biela
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, hnedé/béžové
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(24)
Doručenie od 9. 12. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavomodré
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, zelené
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
9
10
11
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou