Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie
...
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie so zľavovým kódom
Neóny
LED sviečky
LED lampáše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Tvar
Napájanie
Funkcia
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
462 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Elektrický svietnik Julia
Do zásuvky, drevený/plastový, biely, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 15 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carla
4 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 6,5 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Bing
Na baterky, stolová, drevená/plastová, šírka 15 cm, dĺžka 24 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Chloe
Na baterky, kovová, v striebornej farbe, šírka 3 cm, dĺžka 23 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Nyhavn Townhouse
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6 cm, dĺžka 6 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia King
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 11,5 cm, výška 25,5 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 22 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Na baterky, závesná, sklenená, fialová, ø 18 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v mosadznej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v striebornej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Icecube
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, sivé, 7x7 cm, výška 5,5 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Karla
Do zásuvky, stolová, papierová, čierna, ø 75 cm, šírka 22 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Orazia
Na baterky, stolová, kovová, svetlosivá, šírka 4 cm, dĺžka 40 cm, výška 40 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Bubbly
So solárnym panelom, zapichovacia, kovová, v striebornej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 160 cm, výška 83 cm
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 23 cm
(4)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v striebornej farbe, ø 45 cm, šírka 21 cm
(15)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Elta
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 18,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 75 cm, šírka 17 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, červená, ø 45 cm, šírka 15 cm, výška 69 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Hanna
Do zásuvky, drevený, červený, šírka 8 cm, dĺžka 12 cm, výška 20 cm
(18)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Alva
Do zásuvky, závesná, papierová, biela/čierna, ø 75 cm, šírka 11 cm
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Winter
Na baterky, stolová, plastová, biela, šírka 9,5 cm, dĺžka 11 cm, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Na baterky, stolová, plastová, hnedá, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Na baterky, stolová, plastová, hnedá, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, čierna/oranžová, ø 45 cm, šírka 20 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Eva
Na baterky, biela, ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, plastová, biela, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Evelin
Na baterky, biely, šírka 5 cm, dĺžka 37,5 cm, výška 29 cm
Na sklade
22,80 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 16 cm, výška 65 cm
(9)
Na sklade
23,05 €
s kódom
28,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Solar
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Na baterky, závesná, papierová, červená, ø 45 cm, šírka 15 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na USB, ø 8 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Classic
Do zásuvky, závesná, kovová/papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 14,5 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná svetelná dekorácia Wally
Na baterky, stolová, látková, biela, šírka 12 cm, dĺžka 14 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Baroque
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 23 cm
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Clipp
Závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 14 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Rolf
Na baterky, stolová, kovová, šírka 15 cm, dĺžka 17,5 cm, výška 33 cm
(3)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, biela/sivá, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
10
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Svetelné reťaze
Baterky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Svetelné dekorácie - hviezda
Svetelné dekorácie s vianočným motívom
Vonkajšie svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie na baterky
Svetelné dekorácie so solárnym panelom