Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie
...
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie so zľavovým kódom
Neóny
LED sviečky
LED lampáše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Tvar
Napájanie
Funkcia
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
462 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Freddy
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 4,5 cm, dĺžka 8,5 cm, výška 14 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Neon Angel
Na baterky, zapichovacia, kovová, čierna, šírka 1,5 cm, dĺžka 23,5 cm, výška 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, zelená, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Cem
Na baterky, sivá, 9x9 cm, výška 11,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 37 cm, výška 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, hnedá, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, ø 9 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Milas
Do zásuvky, stojacia, plastová, hnedá, ø 35 cm, výška 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Frida
Na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Noah
Do zásuvky, zapichovacia, plastová, tmavohnedá, ø 40 cm, výška 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, zelená, ø 9 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 13 cm, výška 23,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 13 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
3 ks, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, vínovočervená, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
3 ks, do nabíjačky, vínovočervené, ø 5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alex
Do zásuvky, zapichovacia, plastová, hnedá, ø 30 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(9)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(10)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Velvet Accordion
Na USB, stolová/prenosná, látková/papierová, tmavohnedá, šírka 10 cm, dĺžka 10 cm, výška 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Maravilla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Melissa
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 5 cm, dĺžka 47 cm, výška 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Toom
Do zásuvky, stojacia, kovová/papierová, biela, šírka 14 cm, dĺžka 30 cm, výška 99 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lubeck
Na baterky, stolová, plastová, šírka 14,5 cm, dĺžka 28 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bridge
Do zásuvky, drevený/kovový, červený, šírka 5 cm, dĺžka 47 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Bing
Na baterky, stolová, drevená/plastová, šírka 15 cm, dĺžka 24 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Melissa
Do zásuvky, drevený, sivý, šírka 5 cm, dĺžka 47 cm, výška 36 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sofus
Do zásuvky, stolová, bambusová, v prírodnej farbe, šírka 12 cm, dĺžka 50 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Sombra
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 70 cm, šírka 20 cm
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Do zásuvky, stolová, papierová, vínovočervená, šírka 20 cm, dĺžka 45 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, stolová, drevená/papierová, biela, ø 35 cm, šírka 14 cm, výška 55 cm
(6)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Nightfall
Do zásuvky, drevený, čierny, šírka 7 cm, dĺžka 62 cm, výška 40,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Bobo
Do zásuvky, stolová, bambusová, v prírodnej farbe, šírka 6,5 cm, dĺžka 32 cm, výška 33 cm
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná svetelná dekorácia Mountains
Na baterky, stolová, keramická, biela, šírka 10 cm, dĺžka 6 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, biele, ø 5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, béžové, ø 5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na USB, ø 8 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED lampáš Aston
So solárnym panelom, sklenený, čierny, ø 14 cm, výška 16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive Mini
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
10
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Svetelné reťaze
Baterky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Svetelné dekorácie - hviezda
Svetelné dekorácie s vianočným motívom
Vonkajšie svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie na baterky
Svetelné dekorácie so solárnym panelom