Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie
...
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie so zľavovým kódom
Neóny
LED sviečky
LED lampáše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Tvar
Napájanie
Funkcia
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
460 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bjurfors
Do zásuvky, drevený, sivý, šírka 8 cm, dĺžka 52 cm, výška 76,5 cm
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Sirius
LED lampáš Aston
So solárnym panelom, sklenený, čierny, ø 20 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Neónová svetelná dekorácia Plexy
LED, ružová, 5 W, 40x2 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Crystal Snowman
Na baterky, závesná, plastová, biela, šírka 10 cm, dĺžka 25 cm, výška 26 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Lucia Classic
Do zásuvky, stolová, drevená, biela, ø 12 cm, výška 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aratorp
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, červená, ø 45 cm, šírka 21 cm, výška 64 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Marble
Na baterky, biela/sivá, ø 10 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, biela, ø 5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Iris
Na baterky, stolová, sklenená, ø 12 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na USB, stolová, drevená/sklenená, v prírodnej farbe, ø 8 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Bubbly
So solárnym panelom, zapichovacia, kovová, v striebornej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 160 cm, výška 83 cm
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist Hexagon
Na USB, stolová/prenosná, plastová/papierová, čierna, ø 12 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Noah
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9 cm, dĺžka 15,5 cm, výška 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Wave
Na baterky, závesná, plastová/sklenená, ø 10 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Orazia
Na baterky, stolová, kovová, svetlosivá, šírka 4 cm, dĺžka 40 cm, výška 40 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, vínovočervená, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Liva
Do zásuvky, závesná, kovová, biela, dĺžka 55 cm, výška 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, žltá, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carolin
10 ks, na baterky, biela, ø 2 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Ariele
Do zásuvky, drevený, v prírodnej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 47 cm, výška 52 cm
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Na baterky, závesná, papierová, červená, ø 45 cm, šírka 15 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 14 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v mosadznej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Špička na stromček Glina
Na baterky, kovový, v striebornej farbe, šírka 16,5 cm, výška 28 cm
Na sklade
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v striebornej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Špička na stromček Glina
Na baterky, kovový, v mosadznej farbe, šírka 16,5 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Albaleaf
So solárnym panelom, zapichovacia, kovová, biela, šírka 9,5 cm, dĺžka 9,5 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 13 cm, výška 23,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Maravilla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Na baterky, závesná, papierová, červená, ø 76 cm, šírka 17 cm
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Evelin
Na baterky, biely, šírka 5 cm, dĺžka 37,5 cm, výška 29 cm
Na sklade
22,80 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Soro
Do zásuvky, kovový, čierny, šírka 6 cm, dĺžka 35 cm, výška 47,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Leonie
Na baterky, stolová, polyresinová, šírka 13,5 cm, dĺžka 16,5 cm, výška 14,5 cm
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, vínovočervená, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Elta
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 18,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Nutcracker
Na baterky, stolová, drevená/sklenená, šírka 5,5 cm, dĺžka 5,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
9
10
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Svetelné reťaze
Baterky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Svetelné dekorácie - hviezda
Svetelné dekorácie s vianočným motívom
Vonkajšie svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie na baterky
Svetelné dekorácie so solárnym panelom