Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie
...
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Luksusowe svetelné dekorácie so zľavovým kódom
Neóny
LED sviečky
LED lampáše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Tvar
Napájanie
Funkcia
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
460 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, čierna/oranžová, ø 45 cm, šírka 20 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 75 cm, šírka 17 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Hanna
Do zásuvky, drevený, červený, šírka 8 cm, dĺžka 12 cm, výška 20 cm
(18)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v striebornej farbe, ø 45 cm, šírka 21 cm
(15)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Elta
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 18,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, stolová, kovová/papierová, červená, ø 45 cm, šírka 15 cm, výška 69 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Alva
Do zásuvky, závesná, papierová, biela/čierna, ø 75 cm, šírka 11 cm
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 75 cm, šírka 23 cm
(4)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Bubbly
So solárnym panelom, zapichovacia, kovová, v striebornej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 160 cm, výška 83 cm
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Orazia
Na baterky, stolová, kovová, svetlosivá, šírka 4 cm, dĺžka 40 cm, výška 40 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Icecube
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, sivé, 7x7 cm, výška 5,5 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Karla
Do zásuvky, stolová, papierová, čierna, ø 75 cm, šírka 22 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 22 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Na baterky, závesná, sklenená, fialová, ø 18 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v mosadznej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v striebornej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Nyhavn Townhouse
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6 cm, dĺžka 6 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carla
4 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 6,5 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, hnedá, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Elektrický svietnik Julia
Do zásuvky, drevený/plastový, biely, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 15 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia King
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 11,5 cm, výška 25,5 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Chloe
Na baterky, kovová, v striebornej farbe, šírka 3 cm, dĺžka 23 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Bing
Na baterky, stolová, drevená/plastová, šírka 15 cm, dĺžka 24 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 21 cm
(8)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Eucalyptus
Na baterky, kovová/látková, zelená, šírka 5 cm, dĺžka 180 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Marigold
Do zásuvky, závesná, papierová, zelená, ø 45 cm, šírka 19 cm
(13)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Coco
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6,5 cm, dĺžka 6,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma Tree
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, čierna, ø 6 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 4 cm, výška 2 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, žltá, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, kovová/papierová, biela/v striebornej farbe, šírka 21 cm, dĺžka 35 cm, výška 52 cm
(7)
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Reinbek
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 30 cm, výška 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Glow
Do zásuvky, závesná, sklenená, biela, ø 15 cm, výška 16,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 10 cm, výška 16,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
...
10
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Svetelné reťaze
Baterky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Svetelné dekorácie - hviezda
Svetelné dekorácie s vianočným motívom
Vonkajšie svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie na baterky
Svetelné dekorácie so solárnym panelom