Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá
...
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá so zľavovým kódom
Podľa typu
Stropné a závesné svietidlá
Stojacie lampy
Stolové lampy
Nástenné svietidlá
Bodové svietidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Príslušenstvo k svietidlám
Tienidlá
Detské osvetlenie
Inteligentné osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Príkon
Počet svetelných zdrojov
Farba
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
3 417 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Sken
Zelená, gumená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 800 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Na baterky, závesná, sklenená, červená, ø 1,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Eddy
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 13 cm, výška 15,5 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 2 cm, dĺžka 40 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Flinga
Na baterky, papierová, biela, šírka 4 cm, dĺžka 20 cm, výška 43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
LED lampáš Crewe
So solárnym panelom, plastový, zelený, ø 15 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Billy
Na baterky, drevená, v prírodnej farbe, ø 6 cm, šírka 3 cm, dĺžka 20 cm, výška 17 cm
(9)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Small Hooky
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 450 cm
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Globini
Biela, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 475 cm
(183)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, plastová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 390 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Trio
Žiarovka Reflektor
GU10, 3000 K, 5 W, so stmievačom, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, biela, ø 10 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Fungal
V bronzovej farbe, kovové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Spiral Filament
E27, 2100 K, 2 W, so stmievačom, ø 9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fischer & Honsel
Žiarovka Elegance
E14, 1800 K, 2 W, ø 3,5 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bubbly
Plastová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 180 cm
(4)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Bodové svietidlo Cantar
Biele, kovové, 25x8x9,5 cm
(2)
Na sklade
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (4)
-20 % s kódom
Reality
Závesné svietidlo Molly
Biele/v striebornej farbe, sklenené, ø12x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,86 €
s kódom
14,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Joylight
Na baterky, stolová, látková/plastová, biela, šírka 10,5 cm, dĺžka 12 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hilight
Detská lampička Flamingo
V mentolovej farbe, plastová, na baterky, 13,5x8,5x29,5 cm
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Jamjar
So solárnym panelom, sklenený, biely, 8x8 cm, výška 18 cm
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 5 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Marble
Na baterky, biela/sivá, ø 10 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, stolová, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 15 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hilight
Detská lampička Palm
Biela, plastová, na baterky, 18,5x8,5x29,5 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lou
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 7 cm, výška 10 cm
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Candellux Lighting
Stropné svietidlo Circle
Biele, sklenené, prisadené , ø30x9 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Leaf
Žltá, plastová, LED, dĺžka 185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Wally
Čierne, plastové, LED, 6x11x11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Mia
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Mishell
Na baterky, stolová, kovová, svetlosivá, šírka 5,5 cm, dĺžka 35 cm, výška 35 cm
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Dew Drop Flower
Čierna, plastová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 210 cm
(23)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Napájanie (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
UMAGE
Závesný kábel Cord
210 cm, E27
(142)
Na sklade
Posledný kúsok
12,51 €
s kódom
15,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
2 ks, na USB, béžové, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Partaj
Sivá, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 180 cm
(47)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Stolová lampa Glenn
Biela, sklenená, ø12x19 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Stolová lampa
Béžová, keramická, ø12,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 6 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Dun
Biela, plastová, LED, na baterky, dĺžka 260 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Ina
Biela, kovová, LED, na baterky, na diaľkové ovládanie, dĺžka 200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
72
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Nástenné svietidlá
Stropné a závesné svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Detské osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Industriálne svietidlá
Moderné svietidlá
Retro svietidlá