Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá
...
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá so zľavovým kódom
Podľa typu
Stropné a závesné svietidlá
Stojacie lampy
Stolové lampy
Nástenné svietidlá
Bodové svietidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Príslušenstvo k svietidlám
Tienidlá
Detské osvetlenie
Inteligentné osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Príkon
Počet svetelných zdrojov
Farba
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
3 391 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Hilight
Svetelná reťaz
Červená, kovová, LED, na baterky, dĺžka 225 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáše v súprave Izola
2 ks, so solárnym panelom, plastové, čierne, 6x6 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Nutcracker
Na baterky, stolová, drevená/sklenená, šírka 5,5 cm, dĺžka 5,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Dew Drop
Plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 500 cm
(46)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Žiarovka Light
E27, 2000 K, so stmievačom, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Cosy
Na baterky, stolová, plastová, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Easy-Line
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, na diaľkové ovládanie, IP44, dĺžka 390 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Spiral Filament
E27, 2100 K, 4 W, so stmievačom, ø 9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Spiral Filament
E27, 2100 K, 4 W, so stmievačom, ø 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Billy
Na baterky, stolová, drevená, šírka 3 cm, dĺžka 15 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 4 cm, výška 2 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme
Na baterky, biela, 7,5x7,5 cm, výška 9,5 cm
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Polly
2 ks, na baterky, stolová, plastová, biela, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 16 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, béžová, 7,5x7,5 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl
Na baterky, béžová, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Romb
Na baterky, ružová, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Predĺženie svetelnej reťaze Lucas
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Svetelná dekorácia Vikhem
Na baterky, stolová, kovová, sivá, šírka 8 cm, dĺžka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, sivá, 7,5x7,5 cm, výška 9,5 cm
(16)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl
Na baterky, sivá, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Vintage Gold
E27, 2000 K, 1 W, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
DecoKing
Svetelná reťaz Clip
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 335 cm
(163)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Červený, látkový/plastový
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma Tree
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, čierna, ø 6 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Coco
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6,5 cm, dĺžka 6,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 100 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Sirius
Diaľkový ovládač
(47)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 10 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Rene
Sivé, plastové, ø9x90 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Trio
Žiarovka Kerze
E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Transformátor Lucas
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Filament
E27, 2200 K, 1 W, ø 9,5 cm
(24)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, hnedá, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Alberte
2 ks, na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka M-Twinkle
Na baterky, oranžová, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, sivé, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Sken
Zelená, gumená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 800 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Na baterky, závesná, sklenená, červená, ø 1,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Eddy
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 13 cm, výška 15,5 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 2 cm, dĺžka 40 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
71
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Nástenné svietidlá
Stropné a závesné svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Detské osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Industriálne svietidlá
Moderné svietidlá
Retro svietidlá