Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere
...
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ tanierov
Inštrukcie
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
287 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Ø 25 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Dezertný, ø 21,5 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Dezertný, ø 21,5 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, hlboké, ø 23,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Poterie
Ø 26 cm, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Hlboký , ø 24,5 cm, kameninový, modrý/béžový
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Tanier Bea
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, hnedý
(25)
Na sklade
14,52 €
s kódom
18,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Ø 26 cm, kameninový, béžový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Alentejo
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Alentejo
Ø 27 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(50)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Artisan
Hlboký , ø 22 cm, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Ø 27 cm, kameninový, čierny/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Servírovací, ø 32 cm, porcelánový, biely/modrý
(2)
Na sklade
15,04 €
s kódom
18,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
15,04 €
s kódom
18,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Naive
Dezertný, ø 17 cm, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Granny
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, červené
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Poterie
Hlboký , kameninový, hnedý
(2)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, dezertné, ø 20 cm, kameninové
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Tanier
Servírovací, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Ø 28 cm, kameninový, biely/modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, modrý/béžový
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 28 cm, kameninový, sivý
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Tanier Manon
Ø 27,5 cm, kameninový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Artisan
Servírovací, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kameninový, ružový/sivý
(12)
Na sklade
15,62 €
s kódom
19,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny/sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Eviaya
3 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Hlboký , ø 23 cm, kameninový
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, biely
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Ø 27 cm, kameninový, biely
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Ø 27 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/sivý
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/modrý
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Ø 27 cm, kameninový, svetlozelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Ø 28 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, ø 28 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Carry
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, ružové/krémovobiele
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Tanier
Hlboký , ø 28 cm, porcelánový, biely
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Ø 27 cm, kameninový
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, modrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Rani
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, biely/sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Poháre a poháriky
Príbory
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Retro taniere
Biele taniere
Porcelánové taniere
Keramické taniere
Hlboké taniere
Jedálenské taniere
Dezertné taniere
Vianočné taniere