Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere
...
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ tanierov
Inštrukcie
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
288 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, zelený/oranžový
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 30 cm, železný, zelený/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Carry
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, ružové/krémovobiele
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, oranžový/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Dezertný, ø 21,5 cm, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 22 cm, železný, zelený/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Tanier Doris
Dezertný, ø 20 cm, smaltovaný, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/oranžový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Katrina
4 ks, ø 26,5 cm, kameninové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
28,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Imogen
Dezertný, ø 16,5 cm, kameninový, béžový
Na sklade
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Verde
Dezertný, ø 21 cm, sklenený, zelený
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Ramie
Servírovací, ø 32 cm, kameninový, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 22 cm, železný, oranžový/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 30 cm, železný, oranžový/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tanier Eau
Dezertný, ø 20 cm, porcelánový, krémovobiely
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, ø 27 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, ružový
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Latina
Ø 27 cm, kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Latina
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Hlboký , ø 20,5 cm, keramický, fialový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Dovec
Ø 27 cm, keramický, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
12,62 €
s kódom
15,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Dezertný, ø 20,5 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Coval
Dezertný, ø 23 cm, keramický, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
10,97 €
s kódom
13,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Ø 25,5 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Hollie
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, krémovobiely
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Dezertný, kameninový, zelený/čierny
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Ø 27 cm, kameninový, svetlozelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, béžový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Antonia
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Taniere v súprave Snowflake
4 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, biely/ružový
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Servírovací, ø 28 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Ø 26 cm, porcelánový, biely/modrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mikasa
Tanier Serenity
Dezertný, ø 20 cm, keramický, tmavosivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Taniere v súprave Lux
2 ks, ružové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
56,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Taniere v súprave Basic
2 ks, hlboké, modré
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/sivý
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Dezertný, ø 16 cm, kameninový
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tanier Alhambra
Servírovací, ø 30 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Taniere v súprave Snowflake
4 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, modré
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tanier Alhambra
Servírovací, ø 40 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,91 €
s kódom
12,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Poháre a poháriky
Príbory
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Retro taniere
Biele taniere
Porcelánové taniere
Keramické taniere
Hlboké taniere
Jedálenské taniere
Dezertné taniere
Vianočné taniere