Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 978 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, svetlosivý, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Sivý, 12x7 cm
(6)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Svetlosivý, 12x7 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, tmavoružový, 50x85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, tmavosivý, 30x30 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, tmavosivý, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x85 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, zelenomodrý, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, zelený, 30x50 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, červený, 30x50 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, žltý, 50x85 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Karla
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x120 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Milza
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 40x60 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(461)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Spotty Dotty
Bavlnená, biela, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, červená, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, biely, 30x30 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Maya
Froté, bavlnený, béžový, 50x90 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bauhaus
Bavlnená, 19x31 cm
(17)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Homestead
Bavlnená, svetlomodrá, 19x31 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, v tehlovej farbe, 50x90 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, v terakotovej farbe, 30x30 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
1
...
10
11
12
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil