Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 978 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, hnedé/béžové, 50x90 cm
(398)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,74 €
s kódom
25,92 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, béžové
(6)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, krémovobiele
(8)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, sivé
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Karla
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, svetlohnedé, 60x120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, sivé, 40x60 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnedé, 40x60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, hnedé/béžové, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Mijolnir
Chrániče na vankúše v súprave
2 ks, vodoodolné, 50x70 cm
(29)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Hot dog
Bavlnená, 50x70 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, červená, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Solaris
Bavlnená/silikónová, čiern-obiela, 19x19 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Line
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Little Cats
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(116)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, biely, 30x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, biely, 50x85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, béžový, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, béžový, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Sivá, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotovej farbe, 14,5x24,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 19x19 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 19x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Football
40x40 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Traingle
Plastové, geometrické, 30x45 cm
(10)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, hnedý, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Baby Cats
Prateľná, 40x60 cm
(174)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Royal
Prateľná, 40x60 cm
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Small Triangle
Plastové, 30x45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, modrý, 30x50 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Carol
Plastové, umývateľné, patchwork/s ornamentmi, 30x45 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s abstraktným vzorom, 30x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Prestieranie
Filcové, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Triangle
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Granis
Z eko kože, ø 38 cm
(9)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, ružový, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, sivozelený, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Allstar
Sprchový záves Zen
Svetlohnedý, 120x200 cm
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, svetloružový, 50x85 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
1
...
9
10
11
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil