Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 987 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Obrúsky v súprave Stripes
2 ks, textilné, pruhované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Candy Cane
4 ks, bavlnené, možnosť prania, pruhované, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, khaki, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, koňakovohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Rice
2 ks, tmavosivé, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
6,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, antracitový, 50x50 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, čierna, 50x70 cm
(9)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, čierna, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jayana
Prateľná, WC, biela/ružová, 45x45 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, WC, biela/v striebornej farbe, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, béžový, 30x30 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, béžový, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, hnedý, 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie
Látkové, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie Crystalline
Látkové, možnosť prania, s vianočným motívom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obrus
S kvetinovým vzorom, hnedý, 60x60 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Plastové/papierové, ø 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie
Látkové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, ružový, 50x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, svetlosivý, 30x30 cm
(70)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Imperia
Prateľná, WC, v petrolejovej farbe, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, červený, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, čierny, 50x50 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, žltý, 30x50 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Zazy
2 ks, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, antracitové, 60x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(32)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x60 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, ružové, 40x60 cm
(4)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, hnedé
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, modré
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, sivobéžové
(8)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
1
...
8
9
10
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil