Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 993 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, béžový, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ilona
Plastové, s potlačou, 44x28,5 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Jolie Fleur
Plastové, s potlačou/s kvetinovým vzorom, 44x28,5 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Vayana
Plastové, s potlačou, 44x28,5 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Venor
Plastové, s potlačou/so vzorom kameňa, 44x28,5 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Tradition
Plastové, s vianočným motívom, s potlačou, 28,5x44 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Celeste
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Celeste
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Celeste
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Les Fleurs
Plastové, s nápismi, 28,5x44 cm
(19)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Merveille
Plastové, 28,5x44 cm
(7)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlohnedý, 30x50 cm
(4)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlosivý, 30x50 cm
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavosivý, 30x50 cm
(4)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Čierna, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Voiline
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x90 cm
(7)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 50x70 cm
(41)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(26)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(40)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Candy Cane
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
4,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
B.E.S.
Utierky v súprave Wafle
3 ks, bavlnené, biele, 40x60 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, béžové, 50x70 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, svetlomodré, 50x70 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
4
5
6
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil