Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 993 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, tyrkysovomodré, 70x140 cm
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Trace
Prešívaný, sivý, 200x220 cm
(83)
Doručenie od 4. 11. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Elena
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, béžové, 200x220 cm
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, tmavosivý, 220x240 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, tmavosivá, 170x210 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, tmavosivá, 150x200 cm
(91)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, sivý, 220x240 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, sivá, 170x210 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Stick
Bez uchytenia, 35x35 cm
(57)
Doručenie od 7. 12. 2026
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Silke
Bez uchytenia, ø 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Alhambra
Prešívaný, z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Alhambra
Prešívaný, z mikrovlákna, sivý, 220x240 cm
(116)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Záhradná zástera
Zelená/hnedá
(121)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Havhav
Prešívaný, béžový, 200x220 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Pure
Prešívaná, zelená, 200x220 cm
(86)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Antracitový, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Sedák Lambskin
Kožušinový, bez uchytenia, ø 35 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Sprchový záves Lux
Biely, 180x200 cm
(14)
Doručenie od 26. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Sprchový záves Lux
Sivý, 180x200 cm
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Mikroplyšový, biely, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Tmavomodrý, 2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Detská obliečka Santa's Christmas Presents
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, červená, s vianočným motívom, 135x200 cm
(92)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, 168x183 cm
(140)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 230x220 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 200x200 cm
(145)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 135x200 cm
(234)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, sivý, 240x260 cm
(205)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Sivý, 180x200 cm
(38)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Čierny, 180x200 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Biely, 180x200 cm
(110)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, béžový, 220x240 cm
(234)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Euromant
Deka Skyline
Červená, 140x180 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, sivé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(781)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(344)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, čierne, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(509)
Na sklade
20,51 €
s kódom
25,64 € bez kódu
12,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stag
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, béžové, 230x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Care
Prešívaná, ružová/béžová, 160x220 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(155)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 70x140 cm
(91)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
10 ks, froté, bavlnené, 30x50 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Native Natural
Dekoračný vankúš Merino
Vlnený, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(17)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Native Natural
Deka Merino
Vlnená, béžová, 130x170 cm
(53)
Na sklade
Posledný kúsok
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Atlantis
Prešívaný, biely, 200x220 cm
(755)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
6,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, hnedé/béžové, 70x140 cm
(225)
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
12,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 50x90 cm
(200)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
163
164
165
166
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil