Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 951 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Lottie Floral Embroidery
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, s kvetinovým vzorom, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Mayfair
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Detská obliečka Transport
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, biela/béžová, bavlnená, 135x200 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného perkálu, béžová, 185x200 cm
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Detská plachta Transport
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, biela, 90x190 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Gabby's Dollhouse "Balloon"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(13)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Unicorn "Pastel Rainbow"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(25)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "White Star"
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(4)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Blue"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(36)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Guinea Pig
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Cake
6 ks, bavlnené, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Arden
2 ks, froté, ružové, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, ružové, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Cutie
Prateľná, čierna/béžová, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, béžové, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Cerceve
2 ks, prateľné, svetlosivé, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Lavender
3 ks, prateľné, fialové/béžové, 60x100 cm
(11)
Doručenie od 11. 11. 2026
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Le Soleil
2 ks, prateľné, svetlosivé, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zelené/sivé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Betty
2 ks, vaflové, žlté, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/béžové, 60x100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Ceramic
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 11. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Casting
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Pink Pug
Prateľná, ružová, 40x60 cm
(3)
Doručenie od 11. 11. 2026
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé/béžové, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Cerceve
2 ks, prateľné, krémovobiele, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Foutastic
Uteráky v súprave
4 ks, froté, bavlnené, žlté/modré, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Alisan
2 ks, prateľné, antracitové, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Etnic
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Arden
2 ks, froté, zelené, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Ortanca
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Doručenie od 11. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Comfort
2 ks, prateľné, čierne/sivé, 60x100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, ružové, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/hnedé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, tmavosivé, 30x50 cm
(1)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Floret
2 ks, prateľné, zelené/béžové, 60x100 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, krémovobiele, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Arden
2 ks, froté, krémovobiele, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Detská obliečka Kokteyl
Na jednolôžko, na gombíky, biela/ružová, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Chránič matraca Alez
200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Aylin
Na dvojlôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, biele, 200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Detská obliečka Astron
Na jednolôžko, na gombíky, tmavomodrá/oranžová, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Üçgen
Na dvojlôžko, na gombíky, geometrické, modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Dide
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou, žlté/sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
76
77
78
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil