Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 961 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Nori
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, štruktúrované, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentmi, 33x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, sivé, 230x220 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Hearts
Do postieľky, teplá/obojstranná, na gombíky, ružová, flanelová, 120x150 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Candy Cane
4 ks, bavlnené, možnosť prania, pruhované, 30x46 cm
(2)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Jacob Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, štruktúrované, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Lattice Cut
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, zamatové, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 200x200 cm
(5)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, zelený, 50x85 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Retro Daisy
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Nori
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, štruktúrované, krémovobiele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavomodré, 230x220 cm
(31)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, fialové, 135x200 cm
(27)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Rainbow Cuddly
Na dvojlôžko, nežehlivá/teplá, na gombíky, mikroplyšová, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Kingsley
Prešívaný, zamatový, krémovobiely, 220x220 cm
(3)
Na sklade
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lattice Cut
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 200x200 cm
(68)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, biely/ružový, 168x183 cm
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky na vlasy v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce, bavlnené, biele, 20x13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detský vankúšik Unicorn
Mikroplyšový, svetloružový, 90x15 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Candy Cane
Bavlnená, červená/biela
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grace Floral Leaf
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, sivé, 135x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Celoročná, 220x260 cm
(10)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Football Stars
Do postieľky, teplá/obojstranná, na gombíky, sivá, flanelová, 120x150 cm
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Crushed Velvet
Napínací, na dvojlôžko, zamatový, ružový, 152x198 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kingsley
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, zamatové, krémovobiele, 135x200 cm
(12)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Vankúš Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spanie, 74x48 cm
(10)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky na vlasy v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce, bavlnené, čierne, 20x13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 135x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Floral Patchwork
Prešívaný, žltý/béžový, 220x230 cm
(33)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, fialové, 230x220 cm
(5)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, červená, 130x170 cm
(7)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, ružové, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, zelené/béžové, 230x220 cm
(11)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Zimná, 220x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Gingerbread
Zamatový, s vianočným motívom, hnedý, 28x37 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Damask Jacquard
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky na vlasy v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce, bavlnené, ružové, 20x13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bavlnený, pruhovaný, červený/biely, 137x178 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 230x220 cm
(35)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Art Deco Pearl
Prešívaný, zelený, 220x230 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kingsley
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, zamatové, modré, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detské obliečky so svietiacim efektom Game Over
Na dvojlôžko, nežehlivé/teplé, na gombíky, sivé, mikroplyšové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Walk
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, zamatové, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
89
90
91
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil