Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 968 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Elegance
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, sivé, 140x220 cm
(1)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Elegance
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, v petrolejovej farbe, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Elegance
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, krémovobiele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Zigzag
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, štruktúrované, krémovobiele, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Zigzag
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, štruktúrované, sivé/hnedé, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Snowycorn
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na zips, modrá, flanelová, 140x200 cm
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bernardus
Na jednolôžko, na zips, teplé, flanelové, kockované, svetlohnedé, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Catchy
Na jednolôžko, teplá, na zips, béžová, flanelová, 135x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Midnight
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, v petrolejovej farbe, 200x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bernardus
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, svetlohnedé, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bjirk
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé/obojstranné, flanelové, kockované, zelené, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Gabin
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, modré/sivé, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Herbs
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, zelené, 200x220 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bernardus
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, svetlohnedé, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, ružové, 50x100 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(31)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Football
40x40 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(24)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Naruto
40x40 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Playmobil
Detská deka Invasion
Z mikrovlákna, 130x130 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Playmobil
Detský vankúšik Stripes
S odnímateľným poťahom, zamatový, biely/modrý, 15x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Playmobil
Detský uterák Unique United
Bavlnený, 45x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Playmobil
Detský vankúšik Boy
S odnímateľným poťahom, s prímesou ľanu, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Playmobil
Plážová osuška Unique United
Froté/detská, z mikrovlákna, 75x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Playmobil
Detská deka Checkerboard
Z mikrovlákna, kockovaná, 130x130 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 160x200 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 180x200 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 160x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Chrániče na vankúše v súprave Terry
2 ks, vodoodolné, 70x50 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papiera, s kvetinovým vzorom, 120x180 cm
(1)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Utierka Cup Final
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Zástera
Khaki
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Utierka Fruits de Provence
Bavlnená, 50x70 cm
(7)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Deka
Žltá/hnedá, 127x185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/béžové, 200x220 cm
(14)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Geometric
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, geometrické/kockované, biele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Damask
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, orientálne, čierne, 200x220 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, krémovobiely, 220x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
91
92
93
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil