Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 942 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bow Embroidery
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, biele, 135x200 cm
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Vintage Surf
Zamatová, s potlačou, 100x180 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Obliečky Block
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, geometrické, v levanduľovej farbe/béžové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Deka Izmir
Z recyklovanej bavlny, modrá, 130x180 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Carezza
Celoročná, 200x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
119,85 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nils
Menčestrový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Cocoon
Mikroplyšový, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Zelenomodrý, 180x220 cm
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Soft Tropic
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s ornamentmi, zelené/béžové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Roarsome Animals
Napínacia, do postieľky, biela, 70x140 cm
(3)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Abstract Shapes
2 ks, prateľné, zamatové, sivé/krémovobiele, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie/termo, závesný systém tyč, tyrkysovomodré, 229x229 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
96,90 €
s kódom
114 € bez kódu
57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivobéžový, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, oranžová/béžová, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Otis
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, hnedý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
My House
Obliečky Nord Flake
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s hviezdičkami, 140x200 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Cracks
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Anuba
Žakárová, štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x175 cm
(368)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Pauline
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (3)
-15 % s kódom
Meowbaby
Detská zavinovačka
Krémovobiela, s baránkom, 45x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Emilia
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 200x220 cm
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, staroružová, 180x200 cm
(2699)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Dibel
Štruktúrovaná, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, béžová, 90x190 cm
(77)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Senara
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Wise
Do postieľky, obojstranná, otvorená, ružová, bavlnená, 100x135 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, biela, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x70 cm
(542)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, v petrolejovej farbe, 200x200 cm
(2699)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, ružové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Meowbaby
Hniezdočko pre bábätko
Ružové, 47x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Light Grey
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlosivé, 135x200 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
165,75 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Dakls
Sedák Tone
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, khaki, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Rex London
Prestieranie Leaf
Z morskej trávy, 32x49 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč, hnedý, 140x250 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Plachta Blue Fog
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, modrá/sivá, 160x200 cm
(139)
Na sklade
Posledný kúsok
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Ball
Buklé, svetlohnedá, váha 800 g
Na sklade
Posledné kúsky
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bavlnený, pruhovaný, červený/biely, 137x178 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, fialové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
107
108
109
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil