Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 962 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
ONA
Prestieranie Piff
Bavlnené, ø 35 cm
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl Prada
S nápismi, 45x140 cm
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Strawberry
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou/3-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, kockované/s potlačou, 160x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Kobe
Béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Azura
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, z mikrovlákna, pruhované, béžové, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Mikroplyšový, čierny, ø 25 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Paw Patrol
Do postieľky, na gombíky, modrá, bavlnená, 100x135 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 265x250 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Mila Home
Župan a uterák v súprave
Veľkosť S/M, bavlnený, modrý
Na sklade
Posledný kúsok
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Yanis
Prateľná, biela, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meowbaby
Detská zavinovačka
Béžová, menčestrová, 45x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, modrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, sivozelená, 50x80 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, ružové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Strenenzauber
Do postieľky, na gombíky, biela, bavlnená, 80x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hartman
Záhradný sedák Bora Bora
Čierny, 68x118 cm
Na sklade
Posledný kúsok
113,90 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Chaja
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, ružové/béžové, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Crepuscule
Zatemňovací, závesný systém tyč, tmavomodrý, 140x180 cm
(2)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Sedák Prim
Kožušinový, bez uchytenia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, fialový, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minnie "Flowers"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 230x220 cm
(97)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Antartic
Z umelej kožušiny, sivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, saténová, čierna, 90x190 cm
(8)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Soline
Závesný systém tyč, hnedý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
My House
Deka Stripe
Béžová, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Workshop
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, 135x200 cm
(2)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Poťah Alocs
46 cm, béžový
Na sklade
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Blanca
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ginkobello
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecoli
Prateľná, textilná, antracitová, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Festive Flowers
Bavlnená, s vianočným motívom, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, zelené, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Prikrývka Cashmere
Celoročná, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/ružová, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Mesh
Geometrický/pruhovaný, žltý, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fox and Woodland Friends
Napínacia, na dvojlôžko, béžová, 135x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Župan Polyvelvet
Veľkosť M/L, mikroplyšový, modrý
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Wave
Mikroplyšový, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
112
113
114
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil