Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 961 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bavlnený, hnedý/béžový, 132x178 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Skulls
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, tmavosivý, 168x183 cm
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Visco
Bavlnená, 45x75 cm
(5)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Gingerbread
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
My House
Deka Stripe
Staroružová, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, ø 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Akina
S prímesou juty, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Novara
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, béžové, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl True Green
Ľanový, 40x200 cm
(23)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Nature Spell"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 45x75 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, zelenomodrá, 50x80 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Orion
Zástera Canvas
Sivá
(9)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Sequin Cluster
Zamatový, modrý, 30x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Minecraft "Creeper Rush"
40x40 cm
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Zástera My Kitchen
Bavlnená, hnedá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Bear
Buklé, svetlohnedá, šírka 37 cm, váha 400 g
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, svetložltá/fialová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, biela, 150x200 cm
(1)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Angus Highland Cow
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 230x220 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Florida
Na jednolôžko, na zips, žakárové, modré, 140x200 cm
(3)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Veľkosť S/M, mikroplyšový, taupe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, antracitová/béžová, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie True Green
Ľanové, 35x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Poirino
S prímesou bavlny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínovočervené/sivobéžové, 50x90 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Jinzo
S kvetinovým vzorom, béžový, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
MSV
Sprchový záves Poissons
180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Dancing Fairies
Napínacia, do postieľky, s potlačou, ružová, 70x140 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Line
Froté, bavlnený, tmavosivý, 50x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 30x30 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tadea
Vtipná, bavlnená, 45x45 cm
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Lola
Bavlnené, ružové
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Squirell And Toadstool
Bavlnená, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické, béžové, 135x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Lost In Space
Napínacia, na dvojlôžko, sivá, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Splash
Detská, zamatová, s potlačou, modrá, 75x150 cm
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Detský vankúšik Rainbow
S odnímateľným poťahom, s prímesou bavlny, 50x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Maya
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x90 cm
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Spot
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, bodkované, krémovobiele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
1
...
113
114
115
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil