Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 898 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Calista
Gumová, hnedá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Župan Terry
Veľkosť XL/XXL, bavlnený, biely
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, modrá, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, slonovinová, 140x190 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Mikroplyšová, zelená, 130x170 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, saténová, čierna, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
122,40 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Fairytale Unicorn
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Cabin In The Mountain
Prešívané, z bavlneného saténu, čierno-biele, 140x200 cm
(1)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, biele, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Butter Kings
Zástera Toadstools
Bavlnená, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť M, bavlnený, sivý
(1)
Doručenie od 11. 11. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Kindsgut
Detský vankúšik Alma
Bavlnený, 40x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Opulent Jacquard
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, žakárové, štruktúrované, svetlohnedé, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Augustina
S prímesou vlny, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v horčicovej farbe, 140x270 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Long Leaves
5 ks
(1)
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Retro Daisy
Napínacia, na dvojlôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, hnedý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Neptune Medium
S páperovou výplňou, celoročná, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
142,80 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Botany 2
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 65x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Green
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Java
Bambusová, v prírodnej farbe, 100x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Pléd Melange
Prešívaný, ľanový, béžový, 200x220 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
226,10 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, sivá, 130x170 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 400x270 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Tmavosivý, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Natural Stripes
2 ks, ľanové, pruhované, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obrus Moss Green
Ľanový, okrovožltý/zelený, 140x350 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
123,25 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 2-miestny, krémovobiely
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Curly Wooly
Sivá, 10x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Jule
Hnedá, 60x60 cm
(1)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Vankúš Cool
Na spanie, 60x70 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Christmas
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, biele/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, čierny, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Dinosaurs
8 ks, papierové, vyfarbovacie, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Pirates
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, modrá, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Rice
2 ks, tmavosivé, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Euromant
Deka Squares
S prímesou bavlny, oranžová, 140x180 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obrus Home Sweet Home
S nápismi, biely, ø 140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detský vankúšik Sheldon the Shark
Plyšový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
88
89
90
...
165
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil