Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 903 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Rice
2 ks, tmavosivé, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Euromant
Deka Squares
S prímesou bavlny, oranžová, 140x180 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obrus Home Sweet Home
S nápismi, biely, ø 140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detský vankúšik Sheldon the Shark
Plyšový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Pléd Melange
Prešívaný, ľanový, béžový, 220x230 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Chilli
Mikroplyšový, červený, 900 ml
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 265x270 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Obrus Lemons
S potlačou, žltý/zelený, 140x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 140x270 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Mikroplyšová, svetlohnedá, 130x160 cm
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 65x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Misty Rose
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Tie Dye Football
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, fialová/tyrkysovomodrá, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Twily
Hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, sivá, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Obliečky Pleasantly
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, zelené, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Dekoračný vankúš Carved Fur
Mikroplyšový, ružový, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, žlté, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Naruto
40x40 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
Geometrická, biela, 90x160 cm
(1)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Print
2 ks, ľanové, s potlačou, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
S kvetinovým vzorom, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lattice Cut
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Sedák Prim
Kožušinový, bez uchytenia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Tie Dye
Ľanová, biela/modrá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obrus Blue Fog
Ľanový, modrý/sivý, 140x140 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Dekoračný vankúš
Zelený, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Lee
Pletená, bavlnená, svetlosivá, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Lottie Floral Embroidery
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnené, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Altea
S prímesou bavlny, béžový, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Dots
Bavlnená, svetlomodrá, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Twily
Závesný systém tyč, biely, 135x180 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Casa Selección
Sedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Osuška Light Grey
Vaflová, s prímesou ľanu, svetlosivá, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentmi, 32x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
HIP
Župan Terry
Veľkosť XS/S, bavlnený, biely
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Adiwanya
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x220 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, ružová, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, biela, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Hnedá, 10x95 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Princess Horse
20 ks, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
89
90
91
...
165
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil