Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 957 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Novara
Na dvojlôžko, na zips, s kvetinovým vzorom, béžové, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
115,60 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Mirery
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, modré, 140x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Rowan Berries
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
(3)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, v terakotovej farbe, 30x30 cm
(3)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Tmavomodrý, 60x60 cm
(3)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Ponny
Vodoodolný, 140x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, svetlosivé, 220x240 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Obliečky Basic
Na dvojlôžko, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na jednolôžko, na patentku, mušelínové, ružové, 140x200 cm
(4)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Jute Look
2 ks, prateľné, čierne/hnedé, 60x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlozelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Cuddly
Prateľná, svetlosivá, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Pléd Attica Velvet
Prešívaný, zamatový, modrý, 240x260 cm
(2)
Na sklade
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 120x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Candy Cane
Mikroplyšová, s vianočným motívom, červená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Frill Ditsy Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, biely, 135x180 cm
(2)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, antracitová, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Santana
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, geometrické, béžové, 240x220 cm
(2)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Christmas Deco
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, vínovočervený, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Geo
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, biela/v striebornej farbe, 45x75 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, tmavoružové, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Haltona
2 ks, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiele, 60x90 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Twily
Sivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, svetlosivý, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, zelená, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Geo
Prateľná, tmavozelená, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Plachta a obliečka na vankúš v súprave
Napínacie, na dvojlôžko, z bavlny renforcé, sivé, 180x200 cm
(2)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Sherpa Check
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, kockované, hnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, v petrolejovej farbe, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Zelená, 45x75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, hnedá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Alaska
Z umelej kožušiny, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Nattiot
Dekoračný vankúš Josephine
Bavlnený, sivý, 60x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 200x270 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, sivobéžový, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilná, antracitová, 90x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, sivý, 135x180 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
1
...
96
97
98
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil