Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 983 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusová, oranžová, 150x160 cm
(3)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Marshmallow
Zamatový, béžový, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ebony
Mikroplyšová, tmavohnedá, 130x170 cm
(11)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, zelená, 50x80 cm
(2)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivobéžový, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lattice Cut
Zamatový, čierny, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo & Stitch "Buddies"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, v mentolovej farbe, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Esme Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s kvetinovým vzorom, biele/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Nymphea
Závesný systém tyč, biely/zelený, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Star Wars "Mandalorian 02"
Mikroplyšový, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Christmas
5 ks, béžová
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(70)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(63)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen "Light blue"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(6)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, béžový, 140x270 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
(10)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Uterák Nuance
Froté, s prímesou bambusu, biely/modrý, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Sedák Estela
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(7)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Botany 2
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Candy Cane
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
(5)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
4,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Peppa Pig
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, bavlnené, 140x200 cm
(6)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, béžový, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, oranžová/béžová, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
My House
Obliečky Abstract
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické/s potlačou, sivé/tyrkysovomodré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský vankúšik Dina
S odnímateľným poťahom, zamatový, zelený, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vitamine
Antracitový, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, svetlohnedý, 180x220 cm
(3)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Cosy Bear
Na dvojlôžko, nežehlivá/teplá, na gombíky, hnedá/krémovobiela, mikroplyšová, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Otis
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Evita
10 ks, froté, bavlnené, biele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, hnedý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Kúpeľňové predložky v súprave Armoni
2 ks, prateľné, WC, modré, 50x80 cm
(32)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cuddly
Mikroplyšový, svetlosivý, 245x280 cm
(15)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, béžové, 50x100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, ružové, 168x183 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Vafle
3 ks, bavlnené, biele/hnedé, 45x70 cm
(3)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Obliečky Melissa
Na jednolôžko, 3-dielne, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, s potlačou, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Cracks
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Prikrývka Summer
Letná, 140x200 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Floral Toile
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, béžové, 200x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
30
31
32
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil