Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 929 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Cherries
Bavlnená, s potlačou, ružová, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Ženilkový, krémovobiely, šírka 52 cm, váha 1,5 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, vínovočervený, 140x270 cm
(3)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Mandala Tiles
4 ks, patchwork, 45x45 cm
(230)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Seersucker Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, sivé, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, béžové/krémovobiele, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca
Vodoodolný/antialergénny, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, biele, 260x240 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Plážová osuška Abhita
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, zelená, 100x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Elena
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, béžové, 200x220 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Isalis
Prateľná, béžová, 50x80 cm
(19)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, sivé, 40x60 cm
(21)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavofialové, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, zelená, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Football Stars
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Helira
Bavlnená, 40x40 cm
(4)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Minnie "Sparkle"
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x175 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 50x70 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, svetlosivý, 220x240 cm
(29)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, tmavosivá, 150x200 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Twily
Na zaväzovanie, 38x38 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 200x200 cm
(50)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 200x250 cm
(1)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, krémovobiela, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 2-miestny, svetlosivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Rabbit
2 ks, prateľné, krémovobiele, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Rabbit
Mikroplyšový, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Čierny, 180x200 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, biely, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Pumpkins
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/oranžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 200x200 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Diagonal
Geometrický/pruhovaný, khaki/hnedý, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Sivý, 240x260 cm
(23)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
Ružová, 45x75 cm
(6)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Homestead
Bavlnená, svetlomodrá, 19x31 cm
(6)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, 168x183 cm
(140)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Illustrated Vase
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, modrá, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
1
...
33
34
35
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil