Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 938 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Spot
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, bodkované, krémovobiele, 200x200 cm
(2)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Pléd Talo
Zo ženilky, krémovobiely, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, koňakovohnedé, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Seashells
Krémovobiely
(3)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 140x200 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x240 cm
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Mikroplyšová, oranžová, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 230x220 cm
(5)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, modré, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, sivé, 230x220 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 230x220 cm
(35)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Star
Buklé, ružová, šírka 37 cm, váha 250 g
Doručenie od 4. 11. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Novinka
Good Morning
Obliečky Gioia
Na jednolôžko, na zips, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, sivé, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Foliage
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, sivé, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka
Bavlnená, sivá, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Södahl
Sprchový záves Colour Block
Geometrický, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Södahl
Sprchový záves Vista
Geometrický/kockovaný, slonovinový, 180x200 cm
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Star
Buklé, svetlohnedá, šírka 37 cm, váha 250 g
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zamatový, svetlohnedý, šírka 55 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, svetlomodré, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlozelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Mikroplyšová, tmavofialová, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, modrý, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(17)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavozelená/modrá, 70x133 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, tyrkysovomodré, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Micro Classic
Vodoodolný, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minecraft "Sssleep Tight"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/modrá, bavlnená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, zelená, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Romane
Z mikrovlákna, zelená, 220x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 23. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x183 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Star
Buklé, zelená, šírka 37 cm, váha 250 g
Doručenie od 4. 11. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sehlbach
Záves Dekor
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žakárový, geometrický, zelený, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Osuška Sage
Vaflová, ľanová, svetlozelená, 75x125 cm
(24)
Doručenie od 19. 11. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Velmar
Béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Love Heart
Na dvojlôžko, na gombíky, s potlačou, červené/biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, červené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 23. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Alpage
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s potlačou, červené, 240x220 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko, na zips, teplé, flanelové, šalviové zelené, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, geometrická/pruhovaná, žltá, 70x133 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Java
Bambusová, v prírodnej farbe, 140x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves Butterflies
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, 90x200 cm
(69)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, biele, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
37
38
39
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil