Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 951 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, geometrická/pruhovaná, žltá, 70x133 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Java
Bambusová, v prírodnej farbe, 140x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves Butterflies
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, 90x200 cm
(69)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, biele, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/béžové, 135x200 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/modré, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Soft Geometry
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, geometrické, biele/ružové, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky White Floral
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Goyave
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s potlačou, biele/taupe, 240x220 cm
(11)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Wild Flowers
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 135x200 cm
(9)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (3)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 140x200 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Jule
Béžová, 60x60 cm
(8)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zamatový, béžový, šírka 55 cm
Doručenie od 2. 12. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Chránič matraca Protect
200x200 cm
(10)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Seashells
Do postieľky, na gombíky, krémovobiela, 100x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Lil Planet
Do postieľky, na gombíky, svetlosivá, 100x135 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský vankúšik Dolly
Mikroplyšový, čierno-biely, 13x56 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Antartic
Z umelej kožušiny, hnedá, 180x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Jule
Hnedá, 60x60 cm
(1)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Checkered
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, kockované, hnedé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Onaz
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, khaki, 140x220 cm
(5)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Vintage Rosebud Lace
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, khaki, 17x33 cm
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Roba style
Ružový
(3)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Mirery
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, modré, 140x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x137 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Earth-Inspired Calm
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x220 cm
(8)
Doručenie od 23. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 230x220 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Dots
Bavlnená, ružová, 90x90 cm
(1)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka
Na jednolôžko, ružová, z mikrovlákna, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Chaja
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, ružové/béžové, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obrus Dina
Bavlnený, s vianočným motívom, ružový, 100x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Corded Leaves
Na dvojlôžko, na gombíky, žakárové, štruktúrované, sivobéžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 240x220 cm
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Checkered
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, kockované, sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Linear Calm Geometric
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, geometrické/pruhované/kockované, sivé, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Judith
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Pléd Talo
Zo ženilky, sivý, 220x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zamatový, sivý, šírka 55 cm
Doručenie od 2. 12. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Foxy
Mikroplyšová, svetlohnedá, 180x220 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Dots
Bavlnená, svetlomodrá, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
38
39
40
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil