Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy
...
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Úložné boxy na oblečenie
Úložné boxy pod posteľ
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Šírka
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
220 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mioli Decor
Úložný box
S vekom, z juty, svetlohnedý, 30x30x30 cm
(16)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
S vekom/dekoratívny, bambusový, hnedý, objem 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Úložný box Evo Total
S vekom, plastový, objem 15 l, 39x28x23 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box C Box Style
S vekom, plastový, biely, objem 27 l, 55x39x16 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
iDesign
Veko na úložný box iD Wallspace
Nástenné, z recyklovaného plastu, sivé, 46x32x1,5 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, biely, objem 26 l, 55x35x19 cm
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
Látkový, krémovobiely, 38x26x16 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box
S vekom, plastový, v petrolejovej farbe, objem 26 l, 55x35x19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 28 l, 59x39x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, čierny, objem 26 l, 55x35x19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Low
S vekom, látkový, béžový, 46x56x16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, modrý, ø 10x6 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, hnedý, ø 10x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Low
S vekom, látkový, sivý, 46x56x16 cm
(9)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, objem 3,92 l, 20x14x14 cm
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Black Edition
3 ks, vákuové, plastové, čierne, 65x45x27 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
19,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen Cube
Látkový, krémovobiely, 30x30x30 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Omnibox L
S vekom, plastový, objem 50 l, 58,5x39x30 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Logan Paper Laminate
S vekom, kartónový, biely/v zlatej farbe, 31,5x31,5x31 cm
(18)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(18)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Úložný box Eco
S vekom, plastový, sivý/v prírodnej farbe, 21x21x8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 42x25x25 cm
(102)
Doručenie od 23. 10. 2026
17,19 €
s kódom
21,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, svetlohnedé, 23x16x20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, zelenomodrý, 34,5x45x18,5 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 40x25x42 cm
(47)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Black Edition
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 40x25x25 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box L
S vekom, plastový, biely, objem 40 l, 55x35x28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box
S vekom, plastový, v petrolejovej farbe, objem 40 l, 55x35x28 cm
(15)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 43 l, 59x39x28 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom/dekoratívne, kartónové, svetlosivé, ø 26x17,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 42x40x25 cm
(25)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, ø 26x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, čierny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Kemp
S vekom, plastový, biely/sivý, objem 30 l, 54x39x28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, krémovobiely, 34,5x45x18,5 cm
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box All In Box
S vekom, plastový, biely, objem 55 l, 55x39x46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 42x40x25 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Granit
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x56x16,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Úložné boxy s vekom