Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy
...
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy
Úložné boxy so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Úložné boxy na oblečenie
Úložné boxy pod posteľ
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Šírka
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
222 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Granit
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x56x16,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele/čierne, 42x25x25 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 65x45x15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15,5 cm
(24)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 42x25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, tmavosivý
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, sivý
(5)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 32x23x20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
28,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Vystužený, látkový, sivý, 44x33x19 cm
(108)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 65x50x26,5 cm
(24)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(9)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový, látkový/plastový, výška 15,5 cm
(66)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
2 ks, s vekom/dekoratívne, ø 17x6,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box pod posteľ W box underbed XL
S vekom, plastový, výška 16,5 cm
(9)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15 cm
(24)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Ecologik
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Scuba Box
S vekom, plastový, čierny, objem 43 l, 49,5x39x34 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely/čierny, 65x45x26,5 cm
(11)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Multi
S vekom, plastový, objem 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, modrý, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, svetloružový, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 42x40x25 cm
(1)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, ružový, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 36x42x33 cm
(6)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x56x16 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 69 l, 59x39x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, sivý, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vystužený, látkový, biely, 65x50x27 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy pod posteľ v súprave Life
2 ks, vákuové, látkové/plastové, výška 15,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
34,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 32x31x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekoratívny, kovový, modrý, ø 16x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekoratívny, kovový, ružový, ø 16x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
2 ks, s vekom/dekoratívne, ø 20x8,5 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 65x45x27 cm
(7)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x15,5 cm
(6)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Úložný box Circle S
Dekoratívny, drevený, v prírodnej farbe, ø 11x3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Ecologik
Vákuový, látkový, zelený, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
Hnedý
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Oxford
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x42x33 cm
(6)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, béžové, 31x47x15 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, biely, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
3 ks, v prírodnej farbe, 31x23x15 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Úložné boxy s vekom