Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 133 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Dilam
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, ø 38 cm, výška 38 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Milly
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Arely
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 29x10 cm, výška 1 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Vedel
Drevený, v prírodnej farbe, 40x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Black
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 6 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Black
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Sieťky na pranie bielizne v sade
3 ks, biele
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, čierny, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,79 €
s kódom
24,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, biely, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,76 €
s kódom
24,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Nádoba na kompostovateľný odpad Bellwood
Z recyklovaného plastu, biela, 16,5x27 cm, výška 25 cm, 4 l
(3)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Relief
Na vatové tampony, porcelánový, béžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Madison
Na vatové tampony, sklenený, biely, ø 10 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Fairy Tale
Do sprchy, 55x55 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Protišmyková podložka Galets
Do vane, 35x68 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Chifres
Do vane, 10 ks, 11x12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yuma
Na vatové tampony, z polyresínu, čierny, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do vane, 36x91 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do vane, 36x91 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Bang
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Santorini
Do vane, 36x71 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Protišmyková podložka Galets
Do sprchy, 53x53 cm
(4)
Doručenie od 14. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Scuba Diver
Do vane, 36x71 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Bang
Do vane, 36x71 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
MSV
Protišmyková podložka Quadro Premium
Do sprchy, 54x54 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
MSV
Protišmyková podložka Quadro Premium
Do sprchy, 54x54 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
MSV
Kúpeľňový organizér Isalys
Na kozmetiku, bambusový, v prírodnej farbe, 23x17 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Kúpeľňový organizér Isalys
Na kozmetiku/otočný, bambusový, v prírodnej farbe, ø 20 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yoko
Na vatové tampony, sklenený, tmavosivý, ø 10 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do vane, 36x91 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
MSV
Protišmyková podložka Class Premium
Do vane, 36x76 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yuma
Na vatové tampony, z polyresínu, biely, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
MSV
Protišmykové podložky v súprave Quadro
Do vane, 5 ks, 13x13 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Scuba Diver
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
MSV
Protišmyková podložka Galets
Do vane, 35x68 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Altea
2 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 41 cm, výška 32 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Cella
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, ø 15 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Otočný, plastový, ø 21 cm, výška 21,5 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 20x9,5 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 15 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 30x20 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky