Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 120 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, čierna
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 6 l
Doručenie od 22. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Držiak na papierové utierky RollGrip
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 17,5x30,5 cm, výška 5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tosca
Kovový, biely
(17)
Doručenie od 15. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Ume
Keramický, svetlozelený, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compact Express
6 ks
Doručenie od 23. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Sivý, 33x34x34 cm
(12)
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Plastový, béžový, 2 l
(21)
Doručenie od 19. 10. 2026
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo
Pedálový, oceľový, ružový, 30 l
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
181,60 €
s kódom
227 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Viana
Do kúpeľne, kovový, čierny, výška 25 cm
(39)
Doručenie od 19. 10. 2026
8,59 €
s kódom
10,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, v zlatej farbe, 200 ml, 10x10,5 cm, výška 16,5 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Recycling Box
Na triedený odpad/nástenný, z recyklovaného plastu, svetlosivý
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Express M
2 ks
(23)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, čierny, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(61)
Doručenie od 19. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, do regálu, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 20 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Úložný box Berlin
Čierny, 33x34x34 cm
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, čierny, 33x1,5 cm, výška 7 cm
(104)
Doručenie od 19. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, biely, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, tmavomodrý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Milly
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Nádoba na kompostovateľný odpad Duo
Plastová, sivá, 12x30 cm, výška 17 cm, 4 l
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, v matne zlatej farbe, 14x14 cm, výška 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, biela, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Úložný box Favori
Plastový, biely/v prírodnej farbe, 21x37x24 cm
(35)
Doručenie od 15. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, čierna, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, drevený, 7x25 cm, výška 10 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 150 cm
(23)
Doručenie od 19. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed
Látkový, sivý, 53 l
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, v matne zlatej farbe, 14,5x24,5 cm, výška 21,5 cm, 4 l
(9)
Doručenie od 14. 10. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
Čierna, dĺžka 26 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na uteráky Plane
Oceľový, čierny, 70x19 cm, výška 83 cm
(31)
Doručenie od 15. 10. 2026
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Touch Bin
Dotykový, oceľový, matne čierny, 60 l
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Rin
Kancelársky, plastový, čierny, 2,3 l
(15)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,74 €
s kódom
34,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne biely, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne čierny, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, čierny
(22)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Držiak na kuchynské utierky Traventine
Kamenný, béžový, ø 12,5 cm, výška 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, sivý, 71 l
Doručenie od 14. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér
Drevený, 10x27 cm, výška 33 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
43,12 €
s kódom
53,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Košík Indo
Ratanový, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 58 cm
(37)
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Zmeták a lopatka
Kovový/plastový
(85)
Doručenie od 6. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
59
60
61
...
65
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky