Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Utierky
Utierky
...
Kuchynský textil
Utierky
Utierky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
198 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, oranžová/ružová, 50x70 cm
(15)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, svetlomodré, 50x70 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, čierne, 50x70 cm
(80)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, svetlomodré, 50x70 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka Dina
Bavlnená, ružová, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka Kylie
Bavlnená, biela, 50x70 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Utierka Easypeasy
Bavlnená, hnedá, 60x80 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 40x60 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá, 50x70 cm
(15)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x70 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/čierne, 50x70 cm
(16)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, ružové, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, tmavosivé, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, béžové, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, krémovobiele, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Farmers Kitchen
3 ks, bavlnené, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
5 ks, bavlnené, ružové/sivé, 50x70 cm
(267)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bauhaus
3 ks, bavlnené, 45x65 cm
(33)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Homestead
3 ks, bavlnené, svetlomodré/béžové, 45x65 cm
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Forest Green Gingham
Ľanová, zelená/sivá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Oxford Denim
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(64)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/sivá, 50x70 cm
(17)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Stockholm
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(5)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá/ružová, 50x70 cm
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Evergreen Damask
Ľanová, zelená/sivobéžová, 45x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Tie Dye
Ľanová, biela/modrá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Red Gingham
Ľanová, červená/sivá, 45x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Amber Bronze Stripes
Ľanová, v horčicovej farbe, 65x65 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka Carola
Bavlnená, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/modré, 50x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Thin Black Stripes
Ľanová, biela/čierna, 45x65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Natural White Stripes
Ľanová, v prírodnej farbe, 45x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Utierky v súprave Lennox
2 ks, biele/hnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Botany
Ľanová, 45x65 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Lotus
Ľanová, zelená, 45x65 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Dogs
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(220)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Utierky v súprave Hen House
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 45x65 cm
(12)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Zástery
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Utierky s vianočným motívom
Utierky z mikrovlákna
Bavlnené utierky
Ľanové utierky