Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Utierky
Utierky
...
Kuchynský textil
Utierky
Utierky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
198 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 50x70 cm
(41)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(26)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(40)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Candy Cane
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
4,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
B.E.S.
Utierky v súprave Wafle
3 ks, bavlnené, biele, 40x60 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, béžové, 50x70 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, svetlomodré, 50x70 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(21)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Utierky v súprave Miko
2 ks, z mikrovlákna, čierne/sivé, 40x60 cm
(47)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bauhaus
3 ks, bavlnené, 45x65 cm
(33)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Farmers Kitchen
3 ks, bavlnené, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Homestead
3 ks, bavlnené, svetlomodré/béžové, 45x65 cm
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Stockholm
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(5)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Oxford Denim
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(64)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Dogs
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(220)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Cats
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(113)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, modrá, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, zelená, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, bavlnené, hnedé, 27x27 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, čierne, 27x27 cm
(48)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
5,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, tmavosivé, 27x27 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, v tehlovej farbe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, béžová, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, khaki, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, koňakovohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Zástery
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Utierky s vianočným motívom
Utierky z mikrovlákna
Bavlnené utierky
Ľanové utierky