Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Utierky
Utierky
...
Kuchynský textil
Utierky
Utierky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
198 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Christmas Green
Ľanová, zelená/khaki, 45x65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka Kylie
Bavlnená, biela, 50x70 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Utierka Farm
Bavlnená, krémovobiela, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, v tehlovej farbe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Utierky v súprave Natural
2 ks, ľanové, v prírodnej farbe, 26x26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
20,38 €
s kódom
25,48 € bez kódu
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, zelené, 50x70 cm
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Chocolate
Ľanová, tmavohnedá, 45x65 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Vafle
3 ks, bavlnené, biele/zelené, 45x70 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, bavlnené, hnedé, 27x27 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, sivé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Utierky v súprave Lennox
2 ks, čierno-biele, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, koňakovohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Evergreen Damask
Ľanová, zelená/sivobéžová, 45x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Marsala
Ľanová, vínovočervená, 45x65 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Candy Cane
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
4,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka True Green
Ľanová, zelená, 45x65 cm
(87)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, tmavosivé, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, béžové, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Utierka Easypeasy
Bavlnená, hnedá, 60x80 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Botany
Ľanová, 45x65 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Rice
2 ks, tmavosivé, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x60 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, ružové, 40x60 cm
(4)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Tie Dye
Ľanová, biela/modrá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Ashes of Roses
Ľanová, ružová/hnedá, 45x65 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
ZicZac
Utierky v súprave Duo Leno
3 ks, čierno-biele, 50x76 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Lotus
Ľanová, zelená, 45x65 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Golden Fall
Ľanová, zelená/béžová, 65x65 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Zástery
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Utierky s vianočným motívom
Utierky z mikrovlákna
Bavlnené utierky
Ľanové utierky