Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Luksusowe vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
454 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 10 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Santa Jumper
Textilná, ručne vyrábaná, 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Gingerbread
Textilná, ručne vyrábaná, 8 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sleeping Fox
Textilná, ručne vyrábaná, 8 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Sled
Drevená, výška 13 cm
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
6 ks, ø 8 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Doll
Textilná, 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, zelená, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná pančucha Santa Claus
Látková, 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Candy Cane
Sklenená, 8 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Robin Reed
Vianočný cracker Pet Cat
Dĺžka 35 cm
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
16 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
Textilná, 7 cm
(8)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Retro Rollerskate
Sklenená, ručne vyrábaná, 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná guľa Ciri
Sklenená, ø 8 cm
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Felip
Ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka
Polyresinová, výška 10,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pink Prosecco
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Candy
Sklenená, 9 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Candy
Sklenená, 9 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná figúrka Honeycomb Tree
Papierová, výška 18 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Vianočná guľa Madison
Sklenená, ø 8 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Snowman
Keramická, 10 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Tree
Látková, výška 36,5 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Ingi
Papierová, ø 9 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Festive Pug
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Transport
3 ks, sklenené, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 9 ks
Dakls
Vianočné gule v súprave
9 ks, ø 8 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Peacock
3 ks, 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Betlehem Pop & Slot
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia Merry Christmas
Drevená, 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sheep Honeycomb
Papierová, ručne vyrábaná, 9 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 15 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
18 ks, výška 5 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Knit
6 ks, textilné, 11 cm
(19)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Adventný kalendár
Drevený
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Závesná vianočná dekorácia Dopis Pro Ježíška
Drevená, 17 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Závesná vianočná dekorácia Dopis Pro Ježíška
Drevená, 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave
6 ks, drevené, ø 8 cm
(7)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Serene
Na baterky, vonkajšia, červená, ø 7 cm, výška 12 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Woodland Squirrel
Sklenená, ručne vyrábaná, 4,5 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Baby Seal
Sklenená, ručne vyrábaná, 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Marron
Sklenená, ø 6 cm
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Marron
Sklenená, 12 cm
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
1
...
6
7
8
9
10
Načítať viac