Jarná zľava 15 % s kódom APRIL15 | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Vianočné darčeky pre mužov

Aj muži sa na Vianoce tešia a sú zvedaví, čo pod stromčekom nájdu. Pripravte mu tento rok prekvapenie, na ktoré bude rád spomínať. A ak neviete, kde začať, prejdite si naše tipy na vianočné darčeky pre mužov, kde nájdete inšpiráciu na veci pre otecka, manžela, kamaráta aj brata. Vašu objednávku vám rýchlo doručíme až domov, prípadne na jedno zo 7000+ výdajných miest po celej SR.

Shop the look

Vianočné darčeky pre mužov

Zaobstarať darček pre partnera, brata alebo otecka môže byť ťažká úloha. Tvrdia, že nič nepotrebujú a to, po čom túžia, si často zaobstarajú sami. Čo teda vybrať? Medzi našimi tipmi určite nájdete darček, s ktorým zabodujete.

Ako vybrať vianočný darček pre muža

 • Sledujte, čo ho baví, o čom hovorí, ako trávi svoj voľný čas. To vás navedie správnym smerom.
 • Bavte sa s ním o jeho koníčkoch. Pritom sa spýtajte, aké vybavenie mu chýba, čo si plánuje zaobstarať, ale dlhšiu dobu to odkladá.
 • Zaujímajte sa o jeho plány na budúce víkendy a činnosti po práci. To vám napovie, čím práve žije.
 • Skúste zistiť pár tipov u jeho ženy, mamičky alebo priateľov. Určite sa im počas roka o niečom zmienil.

Vianočné darčeky pre muža športovca

Má rád jeden konkrétny šport? Stavte na lístky na zápas, športové vybavenie alebo mu doprajte niečo pre relax po výkone. Pokiaľ je všeobecne rád aktívny a často skúša nové veci, zabodujete s darčekovým poukazom na neobvyklý šport alebo zážitok. Z Bonami ponuky mu zrejme sadnú:

Vianočné darčeky pre muža, ktorý miluje cestovanie

Rád jazdí na výlety, miluje túry po horách alebo ho naopak lákajú napríklad európske mestá? Kúpte mu cestovnú výbavu či darček, ktorý uchová pamiatku na jeho výpravy:

Darčeky pre fajnšmekra

Pokiaľ si váš otec, manžel alebo brat rád vychutnáva dobré jedlo a pitie, určite zabodujete s vecami z týchto kategórií:

Darčeky pre pohoďáka

Každý chlap má rád svoju pohodu. Využite to a skúste mu na záhrade alebo doma urobiť kútik len pre neho:

Drobnosti pod stromček

Pod stromčekom nemusia byť len veľké darčeky. Iste poteší aj drobnosť ako napríklad:

Darčeky na poslednú chvíľu

Ježiško už stojí skoro za dverami a na objednávky na internete alebo behanie po obchodoch už je neskoro? Nič nie je stratené. Darujte napríklad:
 • Vlastnoručne vyrobený poukaz, vďaka ktorému pre neho zariadite niečo, čo má rád. Môžu to byť raňajky do postele, masáž, môžete sa ponúknuť a vziať zaňho po určitú dobu nejaké domáce práce a podobne.
 • Predplatné časopisu o motorkách, behaní, cestovaní, športe, autách, histórii. Záleží na tom, čo ho baví.
 • Lístky na koncert, športové stretnutie, do divadla alebo napríklad do múzea arkádových hier.
 • Stavte na jedlé darčeky. Kúpte pekný pohár s vekom a naložte mu doň napríklad obľúbený hermelín, utopenca alebo pripravte inú dobrotu.
 • Poukaz na Bonami návrh interiéru. Štýlový darček, ktorý rozhodne nevyzerá ako kupovaný na poslednú chvíľu. Za 140 € môžete dať manželovi alebo napríklad oteckovi nový návrh pracovne, spálne, terasy, obývačky alebo iného obľúbeného miesta v dome či byte.

3 darčeky, ktoré mužovi pod stromček rozhodne nekupovať

 • Oblečenie, ktoré sa páči vám a nie jemu. Vianoce nie sú príležitosť na zmenu šatníka vášho partnera, otecka či brata.

 • Praktické veci na údržbu domácnosti. Rovnako ako ženy si neželajú dostávať veci na upratovanie ani muži nechcú pod stromčekom nájsť nový mop. Výnimkou sú iba také veci, ktoré patria k jeho záľubám (náradie pre domácich majstrov a podobne).

 • Darčeky, ktoré by ho mohli uraziť. Osobnú váhu alebo permanentku do posilňovne, pretože mu narástlo bruško, nechce na Vianoce dostať žiadny muž.