Menu
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovVšetko o nákupeVšetko o nákupe

Bonami návrh interiéru

Od projektu k vysnívanému domovu už za 2 týždne. Bonami dizajnér vám vytvorí návrh na mieru už od 140 €. Ak sa projekt zrealizuje, návrh neplatíte.

85+
dokončených návrhov
9,1 z 10
hodnotenie služby
14 dní
na návrh

S čím vám pomôžeme

Farebný koncept interiéru
Spoločne s vami zvolíme a nakombinujeme farby, v ktorých sa budete cítiť dobre.
Vyjadrenie vášho jedinečného štýlu
Vaše myšlienky, pocity a predstavy spojíme do jedného celku šitého na mieru.
Funkčné rozmiestnenie nábytku
Vyberáme len taký nábytok, ktorý vytvorí miesto pre život, nie iba na pozeranie.
Zoznam nábytku (nielen) od Bonami
Nestaviame vzdušné zámky. Náš návrh je ako príručka, ktorá vás od A do Z prevedie úpravou interiéru.


Ako to funguje

Vyplníte dotazník
Najskôr pomocou dotazníka zistíme všetko dôležité pre návrh miestnosti. Tiež vás tu poprosíme o vyplnenie vašich kontaktných údajov.
Bonami dizajnér sa vám ozve do 5 pracovných dní
Po odoslaní žiadosti (dotazníka), sa vám ozve vybraný dizajnér. Spoločne doladíte vaše priania a predstavy a dohodnete si termín finálnej online prezentácie návrhu.
Spracujeme návrh
Od tejto chvíle beží 14 dní, počas ktorých bude dizajnér pracovať na vašom návrhu.
Odprezentujeme návrh
Bonami dizajnér pre vás pripraví kompletný návrh nového interiéru. Na online stretnutí vás s ním zoznámi – od farieb a materiálov až po zoznam konkrétnych kusov nábytku a doplnkov.
Odštartujete svoj projekt
V ruke budete mať zoznam nábytku vrátane doplnkov a budete vedieť, kde ich kúpiť. Svoj nákup si u nás na Bonami môžete buď naklikať sami, alebo to zariadime za vás.
chcem návrh interiéru
Platíte až po finálnej prezentácii a zaslaní návrhu. Návrh máte zadarmo pri realizácii projektu*
Ukážkový projekt: návrh interiéru
na Mikulášskej ulici


Prezrite si výsledok našej spolupráce s Blahobyty.cz a zistite na konkrétnom príklade, ako funguje služba Bonami návrh interiéru.

Prezrieť realizáciu

Čo od nás dostanete

Moodboard
V moodboarde nájdete farby, materiály a inšpiratívne fotky, ktorými sa dizajnér nechal viesť pri tvorbe vášho návrhu. Moodboard odráža štýl, v ktorom sa cítite dobre.
Pôdorys
Návrh, v ktorom uvidíte rozmiestnenie nábytku a doplnkov. Plán vychádza z vášho merania a požadovaných funkcií miestnosti, a preto sadne vašim potrebám.
Vizualizácia
Tu uvidíte produkty, ktoré dizajnér do vášho návrhu použil. Vizualizácia vám ukazuje, ako budú produkty pôsobiť spolu v danom priestore.
Zoznam produktov
Všetky použité produkty nájdete na jednej stránke vedľa seba. Môžete na ne kliknúť a produkt si priamo objednať. Ak sa rozhodnete svoj projekt rozbehnúť až s odstupom času, pomôžeme vám dohľadať vhodné produkty ako aj náhradu za tie, ktoré už prípadne nie sú v ponuke.

Cena za návrh interiéru

Vyberte si variant, ktorý vám vyhovuje. V oboch balíčkoch máte základný návrh, a tak môžete ihneď začať so zariaďovaním svojho vysnívaného domova.
Základný balíček
 • 1x Úvodné stretnutie
 • 1x Moodboard
 • 1x Pôdorys s rozmiestnením produktov
 • 1x Vizualizácia izby
 • 1x Zoznam použitých produktov
 • 1 h Prezentácia s komentárom od dizajnéra
 • Doba vyhotovenia 2 týždne
 • Odpočítanie ceny návrhu pri zakúpení produktov od Bonami*
140 €

1 miestnosť, vrátane DPH
Rozšírený balíček
 • 1x Úvodné stretnutie
 • 2x Moodboard
 • 2x Pôdorys s rozmiestnením produktov
 • 2x Vizualizácia izby
 • 2x Zoznam použitých produktov
 • 1 h Prezentácia s komentárom od dizajnéra
 • Doba vyhotovenia 3 týždne
 • Odpočítanie ceny návrhu pri zakúpení produktov od Bonami*

200 €
1 miestnosť, vrátane DPH

chcem návrh interiéru
Platíte až po finálnej prezentácii a zaslaní návrhu. Návrh máte zadarmo pri realizácii projektu*

Bonami dizajnéri

Bonami dizajnéri a odborníci sú pripravení navrhnúť vám váš vysnívaný domov.
Andrea Kroupová
Portfólio dizajnéra
Venujem sa stylingu aj komplexným návrhom interiérov komerčných a rezidenčných projektov. Tie sú charakteristické pre svoje kombinácie materiálov, farieb a členenie priestoru označované termínom „dievčenský minimalizmus“.
Tomáš Rachůnek
Portfólio dizajnéra
Som multidisciplinárny dizajnér so zameraním na interiérový dizajn, ďalej produktový dizajn a architektúru výstav. Študoval som na pražskej UMPRUM a v súčasnosti tvorím charizmatické a originálne interiéry, ktoré majú môj jasný rukopis.
Klára Němečková
Portfólio dizajnéra
Som Klára. Tvorím interiéry, ale predovšetkým DOMOVY. Inklinujem k prírodným materiálom a nie k modernému minimalizmu.
Petra Indruchová
Portfólio dizajnéra
Pri návrhu interiéru ma najviac inšpirujú ľudia, ktorí v ňom žijú. Preto je každý z mojich projektov originál. Rada kombinujem staršie obľúbené kúsky s novými dizajnovými prvkami.
Tereza Stubley
Portfólio dizajnéra
Nadčasovosť, pokojná atmosféra a čisté línie. To je môj cieľ pri navrhovaní interiérov. Farebne som skôr minimalista, a tak preferujem monochromatickú schému. Používam neutrálne farby a prírodné materiály, vďaka ktorým pôsobí miestnosť harmonicky a vyvážene.
Ema Traplová
Portfolio dizajnéra
Rada kombinujem zdanlivo nesúrodé prvky, ktoré potom vytvoria jednotný a elegantný celok. Dlhodobo sa tiež venujem izbovým rastlinám, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou mojich návrhov.
Alexandra Dýcková • Rozhovor
Portfolio dizajnéra
Na navrhovanie interiérov domov, bytov a komerčných priestorov hľadám inšpiráciu na cestách. Snažím sa vytvárať relaxované a príjemné interiéry. Baví ma hra s farbami a kombináciami materiálov, rada pracujem s prírodnými materiálmi.
Soňa Marková Rozhovor
Portfolio dizajnéra
Vy máte priestor a priania. Ja mám víziu, ako z priestoru vytvoriť miesto, kam sa budete radi vracať. Navrhujem interiéry, ktoré spájajú design s funkčnosťou. Rada kombinujem rôzne materiály a povrchy, aby výsledok pôsobil zaujímavo a nadčasovo. Baví ma používať nevšedné prvky, ktoré interiéru dodajú šmrnc.
Karolína Velešíková a Petr Pobořil Rozhovor
Synergia dvoch dizajnérov - rojko a realistu. Tak by sa dala popísať naša spolupráca. Máme radi čistý a minimalistický štýl, ale nebojíme sa ani odvážnych kombinácií a výrazných farebných prvkov. Radi pracujeme s drevom, kameňom, betónom, jutou alebo ľanom. Všetky naše návrhy maximálne odrážajú priania klientov.
Karolína Nováková

Karolína sa zameriava na udržateľnosť interiérového dizajnu. Rada preto vyberá do priestorov nadčasové kúsky, ktoré tvarovo a farebne nepodliehajú krátkodobým trendom. V jej tvorbe sa odráža harmónia, farebná vyváženosť, úcta k remeslu a odkaz k prírode.

Recenzie

Čo o službe Návrh interiéru hovoria naši zákazníci?

Šárka Š.
Díky službě Bonami návrh interiéru má člověk možnost podívat se na své bydlení s větším nadhledem. Super je závěrečná prezentace, kde je možné se o návrhu pobavit.

Katarina B.
Výborná komunikácia, všetko je jednoduché a prehľadné. Tapeta na stene v spálni oživila celú miestnosť, nábytok je presne podľa mojich predstáv.

Magdalena Č.
Moc se mi líbí práce pana designéra. Vyzdvihla bych příjemnou a vzdušnou atmosféru celého návrhu a také moderní styl kombinovaný s funkčností.

Lucie C.
Nejvíc mě překvapil propracovaný seznam produktů použitých v návrhu. Podle tohoto seznamu za mě vše pohodlně objednalo Bonami zákaznické centrum.

Veronika P.
Službu Bonami návrh interiérů bych rozhodně doporučila. A také doporučuji! Na návrhu mě zaujala jednoduchost a barevná kombinace, která prosvětluje interiér.

Saša Rašilov • Pozrieť si premenu
Designérka Tereza zhmotnila naši představu útulného bydlení ve scandi stylu. Podtrhla, co mělo vyniknout, pohrála si s tvary i materiály. Všechno do sebe zapadá!


Darujte poukaz na Bonami návrh interiéru

Neviete, ktorý kúsok vybrať? Darujte poukaz na službu Bonami návrh interiéru a dizajnér vytvorí obdarovanému návrh miestnosti na mieru. Tlačený voucher v krásnej obálke vám príde poštou alebo si ho môžete zakúpiť alebo vyzdvihnúť v ktorejkoľvek predajni Bonami.

K dispozícii je voucher v dvoch variantoch a platí pre jeden návrh (hodnota 140 €) alebo dva návrhy (hodnota  200 €) pre danú miestnosť.


Prezrieť vouchery

Časté otázky

Nižšie nájdete odpovede na všetky otázky, ktoré vás v súvislosti s Bonami dizajnérom zaujímajú.

Môže dizajnér zakomponovať do návrhu aj niektoré moje existujúce kúsky?

Áno, môže. Stačí keď v dotazníku vyplníte otázku, kde sa Vás naň pýtame. Zmerajte nám ho a odfoťte. Len tak ho budeme môcť správne doplniť k ostatným novým kúskom.

Za ako dlho budem mať v ruke návrh a budem môcť začať nakupovať produkty?

Záleží na balíčku, ktorý si vyberiete. U základného balíčka trvá dodanie približne dva týždne. U rozšíreného balíčka, kde je všetko dvakrát (moodboard, pôdorys, vizualizácia, zoznam produktov), trvá dodanie asi tri týždne.

Dostanem v návrhu len produkty od Bonami?

Nie. Našich dizajnérov nijako nelimitujeme a vyberať môžu aj inde. Pri produktoch zakúpených u iných predajcov však nevieme zebezpečiť reklamáciu, dopravu a ďalší zákaznícky servis.

Musím si kúpiť všetko, čo mi dizajnér navrhne?

Nemusíte, je to úplne na Vás. Pokiaľ na Bonami ale nakúpite do 2 mesiacov produkty z návrhu za 1 170 € a viac, môžete použiť poukážku, ktorá Vám z nákupu odpočíta pôvodnú cenu návrhu (teda 140 € alebo 200 €). Toto sa vzťahuje len na výrobky, ktoré je možné nakúpiť u nás na Bonami.

Budú v návrhu aj dekorácie?

Áno, návrh sa skladá zo základných kusov nábytku (pohovka, posteľ, kreslo, stôl, stoličky atď.), dizajnér však všetko doplní aj o vankúše, prikrývky, vázičky, obrazy, zrkadlá,.... Záleží na danom návrhu a na Vašich preferenciách.

Sťahujem sa až za dlhšiu dobu, môžem napriek tomu získať návrh už teraz?

Určite áno. Niektoré veci sú ale pre návrh zásadné, ak ich teraz nemáte, návrh možno nebude uskutočniteľný. Dizajnér potrebuje predovšetkým pôdorys miestnosti. Ďalej musí poznať materiál podlahy, ideálne i dverí. Super sú fotky, ale v prípade novostavieb stačí kniha štandardov, kde tieto informácie bývajú uvedené. Ak dizajnér vytvára interiér miestnosti, kde je (alebo bude) kuchyňa, je veľmi dôležité poznať jej parametre, pôdorysný návrh a materiálové riešenie.

Zariaďujete tiež vonkajšie priestory?

Áno, zariaďujeme. Od malých balkónov po veľké terasy. Výber vonkajšieho nábytku a textilu je veľký a bola by škoda Vás o túto možnosť ochudobniť.

Bude nábytok sedieť do mojej izby z hľadiska rozmerov?

Dizajnér vychádza z Vášho merania, ak je správne, nie je dôvod, aby čokoľvek nesedelo.
Ste architekt alebo dizajnér a chcete s nami spolupracovať?
Chcete vytvárať krásne interiéry a návrhy pre našich klientov?
Ozvite sa nám na e-mail nina.triskova@bonami.cz.

* Pokiaľ na Bonami nakúpite do 2 mesiacov produkty z návrhu za 1 170 € a viac, môžete použiť poukážku, ktorá Vám z nákupu odpočíta pôvodnú cenu návrhu (teda 140 € alebo 200 €). Toto sa vzťahuje len na výrobky, ktoré je možné nakúpiť u nás na Bonami.

OBCHODNÉ PODMIENKY SLUŽBY


chcem návrh interiéru
Platíte až po finálej prezentácii a zaslaní návrhu. Návrh máte zadarmo pri realizácii projektu*Rozhovor s dizajnérkou Lindou a architektou Ninou

Čo všetko služba obnáša a ako vám spolupráca s dizajnérom uľahčí zdokonalenie vášho domova, sa dozviete v rozhovore.
prečítať rozhovor