5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Bonami návrh interiéru v novostavbe

Bonami návrh interiéru

Moderný, nevšedný a útulný, práve tak si mladý pár predstavoval interiér vo svojom novopostavenom pražskom byte. Pred postupným nákupom jednotlivých kusov nábytku dali majitelia prednosť službe Bonami návrh interiéru. Vďaka tomu spolu spálňa a obývacia izba skvele ladia. Poďte sa pozrieť, ako si majitelia na základe návrhov našej dizajnérky zariadili svoj nový byt.

Informácie o projektu

Rozpočet 10 700 €Zahŕňa nielen návrhy, ale predovšetkým nákup produktov a výmaľbu.
2kk, celkom 46 m²Návrhy pre obývaciu izbu s jedálňou s 30 m² a spálňu s 16 m².
2 týždne na návrhZakončené prezentáciou a 2-týždňovou podporou klientovi s objednaním alebo výmenou produktov.
2x základný balíčekKlienti si objednali 2 balíčky služby Bonami návrh interiéru, každý za 140 €.

Obývacia izba pred premenou

Obývacia izba po premene

Jedáleň pred premenou

Jedáleň po premene

Spálňa pred premenou

Spálňa po premene

Moodboard

Hlavnou úlohou moodboardu je navodiť atmosféru izby a priblížiť pocit, ktorý z nej jej obyvatelia budú mať. Moodboard tiež ukazuje, akými textúrami, materiálmi a farbami sa autor návrhu inšpiroval.

Pôdorys

Súčasťou návrhu interiéru je aj pôdorys, v ktorom sú do detailu zakreslené všetky prvky v miestnosti a novozvolený nábytok s presnými rozmermi. Majiteľ nehnuteľnosti tak vidí, akým spôsobom s priestorom pracujeme. Pôdorys taktiež ponúkne inú perspektívu pri riešení a prezentácii návrhu a zároveň ukáže, že myslíme aj na praktickú stránku veci, napríklad komfortný priechod okolo každého kusu nábytku.

Vizualizácia a realizácia

Na základe pôdorysu pripravujeme 3D vizualizáciu návrhu. Každý kus nábytku od kresla až po lampu je do vizualizácie vložený v reálnej podobe a vizuálne súhlasí so zoznamom použitých produktov. Vizualizácia tak ponúkne presný obraz toho, ako bude miestnosť po realizácii projektu vyzerať.

Výstupom služby Bonami návrh interiéru je okrem moodboardu, pôdorysu a vizualizácie aj kompletný zoznam vybraných produktov (vrátane odkazu, na ktorý stačí kliknúť a produkty jednoducho zakúpiť). Realizácia je potom štandardne v rukách majiteľov nehnuteľnosti.

Vizualizácia obývacej izby

Vizualizácia obývacej izby

Realizácia obývacej izby

Realizácia obývacej izby

Farebný koncept návrhu kombinuje zemité prírodné tóny s niekoľkými rôznymi odtieňmi zelenej a terakotovej. Táto použitá paleta umocňuje pocit útulnosti interiéru tohto krásneho bytu, ktorý tu bol navodený už v základe použitím prírodného dreva na podlahu v celej ploche.

Linda Povolná
Dizajnérka

Vizualizácia spálne

Vizualizácia spálne

Realizácia spálne

Realizácia spálne

Slovo zákazníka

Priali sme si moderný, a pritom útulný interiér, ktorý sa bude dobre hodiť k tmavšej drevenej podlahe. To sa dizajnérke podarilo. Veľmi sa nám páči, že vybrané kusy nábytku skvele ladia medzi sebou – aj keď nie sú z jednej série. Pôsobí to viac ako doma. Páči sa nám tiež zaujímavá kombinácia prírodných odtieňov hnedej, béžovej a zelenej, ktorá je použitá v obývačke aj spálni.

Ďalšie premeny